PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Złącze (C64) lewy słupek A



Pomian
19-04-2015, 10:51
Na przednim słupku kierowcy, u jego podstawy powinna być złączka (C64). Nie mogę jej u siebie namierzyć.

Widział ktoś?
Gdzie dokładnie jej szukać?

1olek
19-04-2015, 12:51
To ta z ktorej ida kable do samosciemniajacego sie lusterka ? Jesli tak to musisz siegnac duzo glebiej pod kokpit i bedzie.

Mischel
19-04-2015, 20:21
Dwa razy wymieniałem instalację podsufitki. Trzeba zdjąć osłonę słupka i albo wyjąć zegary albo plastik z pod kierownicy z małym schowkiem. Słupkiem biegnie kabel podążaj za nim a trafisz do kostki. Żeby wypiąć trzeba sięgnąć ręką od dołu albo przez zegary

Pomian
19-04-2015, 21:57
To ta z ktorej ida kable do samosciemniajacego sie lusterka ?

Ta sama, bo o lusterko się rozchodzi :)



Dwa razy wymieniałem instalację podsufitki. Trzeba zdjąć osłonę słupka i albo wyjąć zegary albo plastik z pod kierownicy z małym schowkiem. Słupkiem biegnie kabel podążaj za nim a trafisz do kostki. Żeby wypiąć trzeba sięgnąć ręką od dołu albo przez zegary

To chyba zegary musze wyjść, bo sam plastik to za mało. Czołgam się, świecę i nic nie widzę przez metalową belkę poprzeczną.

Ciekawe jaka szansa na pełną wiązkę od bezpiecnzikó do tej kostki.

Mischel
19-04-2015, 22:00
Ja zdejmowałem tylko osłonę i wtyczkę udało mi się wypiąć. Dokładałem lusterko fotochromatyczne i za kostką instalacja była i lusterko śmiga. Na kostce od czujnika deszczu też napięcie jest.

Pomian
20-04-2015, 07:33
Ja zdejmowałem tylko osłonę i wtyczkę udało mi się wypiąć. Dokładałem lusterko fotochromatyczne i za kostką instalacja była i lusterko śmiga. Na kostce od czujnika deszczu też napięcie jest.
Ale Ty o C508 chyba piszesz. Ona jest w bezpiecznikach. C64 jest po drodze do lustra.
Chyba, że od dołu wymacałeś C64?

Mischel
20-04-2015, 09:30
Piszę o kostce w którą jest wpięta instalacja podsufitki czyli lampki, lusterko fotochromatyczne itp. Zdejmowałem osłonę słupka i osłonę dolna deski. Odkręcałem daszki przeciwsłoneczne żeby opuścić przód podsufitki i przeprowadzić tamtędy kabel do lusterka. Kostkę łapałem od dołu, wypiąłem podciągnąłem do góry dołożyłem potrzebne kable i wsadziłem na miejsce.

Pomian
20-04-2015, 18:55
Czyli to czego potrzebuję.
Wiązkę mam sprowadzoną i prowizorycznie wpietą. Teraz muszę to do ładu doprowadzić.

---------- Post added at 17:55 ---------- Previous post was at 17:51 ----------

Dzięki tomzylowi mam foty tej wtyczki. Jest dokładnie za belką, dlatego jej nie widziałem.

1olek
22-04-2015, 20:28
Tez dokladalem lusterko pare lat temu, ale mam anglika wiec wystarczylo ze schowek wyjalem :D

Pomian
25-04-2015, 15:01
Kostka namierzona. Dobrać się najłatwiej, choć nie łatwo, przez zegary.
Niestety było w niej tylko zasilanie dla lampek. :/