PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] Radyjko 6000CD - wywala płyty



marbo1
07-11-2006, 18:58
Cześć,

Kto wie dlaczego moje radyjko "wypluwa" płytę? Ze chwilę ją znowu wciąga, a później wywala i tak w kółko. Poczyścić coś, a może wywalić grata?

matzone
07-11-2006, 19:01
wywalić 8O

marbo1
07-11-2006, 19:31
wywalić 8O

Żartowałem przecie :terefere:

Marq
07-11-2006, 19:56
Cześć,

Kto wie dlaczego moje radyjko "wypluwa" płytę?...


Widocznie piraty mu pakujesz, to wypluwa. A czujnik antypiracki w modelu 6000 jest bardzo czuły. :satan:

andrzej_men
07-11-2006, 21:51
Cześć,

Kto wie dlaczego moje radyjko "wypluwa" płytę?...


Widocznie piraty mu pakujesz, to wypluwa. A czujnik antypiracki w modelu 6000 jest bardzo czuły. :satan:

nie piraty tylko kopie bezpieczenstwa :satan: jak masz oryginala na stanie mozesz sobie jedną płytke wypalić zeby nie niszczyc drogiego oryginału :) :terefere:

tamis
11-11-2006, 15:46
Witam
Podpinam się pod temat, ponieważ sam mam problem z tym radiem. Być może nazywam to problemem na wyrost, ale gdy radio działa (gra jakaś stacja) od czasu do czasu uruchamia się mechanizm odtwarzający płytki oczywiście płytka nie jest w środku (coś w środku buczy, dźwięk mechaniczny, nie z głośników). Czasem po wyłączeniu radia-nawet jak wyjmę panel, napisy na wyświetlaczu znikają, ale ekran ciągle jest podświetlony i pojawia się ten dźwięk. Dodam tylko, że ten stan rzeczy w niczym mi nie przeszkadza, może poza sytuacjami, kiedy silnik jest zgaszony a radio gra cicho. Wtedy ten dźwięk urasta do miana problemu.
Pozdrawiam.

sebastian_w
12-11-2006, 22:26
o...
widze tak jak moje :)
Nie myślałem iż to da się naprawić ?? Swoje kilka razy bezskutecznie rozbierałem. Polega to na tym iż jak wkładam mu płytkę to ono zamiast wciągnąć wypluwa :)
Może ktoś ma na to radio radę ??

marbo1
16-01-2007, 18:47
Nikt nie rozwiązał tego problemu? Prawdę mówiąc radyjko jest moim zdaniem kiepskie, ale szkoda mi sterowania przy kierownicy, które pewnie musiałbym wywalić gdybym zmienił radio na jakieś normalne.