PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Radio 2 DIN z DVD przed FL



Mondiś
11-05-2015, 21:12
Witam jakie radyjko firmowe 2DIN polecacie tak do 800zł może być używane najlepiej z bluetooth i możliwością podłączenia kamery cofania , koniecznie dotykowe . I 2 pytania czy panelu środkowym przed liftem duzo brakuje żeby włożyć radio ? Oraz czy radio z nawigacją ma mapy na cały czas czy w formie abonamentu ?

WojtasS
12-05-2015, 15:04
Witam jakie radyjko firmowe 2DIN polecacie tak do 800zł może być używane najlepiej z bluetooth i możliwością podłączenia kamery cofania


powodzenia życzę w szukaniu, tez szukałem i stwierdziłem że dołożę coś do firmowego ;)


czy panelu środkowym przed liftem duzo brakuje żeby włożyć radio ?

trzeba podpiłować tu i ówdzie dopóki nie przyłożysz nie będziesz wiedział, bo niby takie same radyjka, a jednak inne są

możesz też rzeźbę zrobić jak ja albo inni koledzy i np przełożyć radio żeby było wyżej ;)

Mondiś
12-05-2015, 15:23
Witam jakie radyjko firmowe 2DIN polecacie tak do 800zł może być używane najlepiej z bluetooth i możliwością podłączenia kamery cofania


powodzenia życzę w szukaniu, tez szukałem i stwierdziłem że dołożę coś do firmowego ;)


czy panelu środkowym przed liftem duzo brakuje żeby włożyć radio ?

trzeba podpiłować tu i ówdzie dopóki nie przyłożysz nie będziesz wiedział, bo niby takie same radyjka, a jednak inne są

możesz też rzeźbę zrobić jak ja albo inni koledzy i np przełożyć radio żeby było wyżej ;)

Patrzałem to po 800 zl idzie dostać naprawdę fajne radyjka pioneera albo kenwood albo sonego niektóre w tych cenach mają nawet nawigacje ;) a Ty jaki masz model radia WojtasS :D ?

WojtasS
13-05-2015, 06:39
jak dobrze pamiętam to "alpine ive-w530bt"

Mondiś
31-05-2015, 23:43
Dopiero wrzucam fotki bo były problemy z silnikiem ;p Do radia dokupiłem ramkę tablicy z kamerą i posiadam też w nim nawigacje :D jest też możliwość podłączenia sterowania z kierownicy ale nie miałem wystarczająco dużo czasu Zdjęcia (http://pokazywarka.pl/mondeoaudio/) Zdjęcia (http://pokazywarka.pl/mondiaudio/)