PDA

Zobacz pełną wersję : [MkI] Reperaturki



patria
09-11-2006, 13:28
Witam! Jak myslicie ile mnie moze kosztowac wstawienie 2 reperaturek na blotnika tyl...wiecie z malowaniem:) ??? Nie liczac juz samej reperaturki.Ciekaw jestem waszych opini

krzys-68
09-11-2006, 14:12
Zakup samych reperaturek 2 szt około 120pln kosztuja
A robocizna nieznana jest :satan:

pawelos
09-11-2006, 15:08
Za reperaturki do sierry 5d placilem trzy lata temu ok 60zl szt. za robote po 100 za nadkole + 70 farba, jednak scierka to troche inna technologia i za mondka za pewne wiecej zaspiewaja :(

alienides
09-11-2006, 15:34
Eee ta ma inna technologia. Robilem w sierce a nie dawno w mondeo z jednej strony i roznicy nie widac :)) Swoja droga rozwiazanie nadkoli w fordach jest do bani :wall:

zacny
09-11-2006, 21:06
Witam! Jak myslicie ile mnie moze kosztowac wstawienie 2 reperaturek na blotnika tyl...wiecie z malowaniem:) ??? Nie liczac juz samej reperaturki.Ciekaw jestem waszych opini

Nie piszesz jaka farba jest na aucie ale dobry lakiernik w naszych okolicach bierze 250-300 od lakierowania elementu metalikiem. Ale jest wolny rynek....a spawanie myślę ze 150 za dwie strony moze dwiescie to zależy czy jest do czego spawać.

krzys-68
09-11-2006, 21:10
Witam! Jak myslicie ile mnie moze kosztowac wstawienie 2 reperaturek na blotnika tyl...wiecie z malowaniem:) ??? Nie liczac juz samej reperaturki.Ciekaw jestem waszych opini

Nie piszesz jaka farba jest na aucie ale dobry lakiernik w naszych okolicach bierze 250-300 od lakierowania elementu metalikiem. Ale jest wolny rynek....a spawanie myślę ze 150 za dwie strony moze dwiescie to zależy czy jest do czego spawać.Sluszna uwaga,kolor ma znaczenie :satan:

patria
10-11-2006, 09:55
metalik..kolor szarej myszki:) Jeszcze mam takich pare poprawek lakierniczych bo koles co mi sprzedal 2lata temu auto mial wszezie nawalona szpachle co teraz wyszlo :(
Pozdrawiam !

krzys-68
10-11-2006, 10:11
Nie to nie jest metalik..kolor szarej myszki:) Jeszcze mam takich pare poprawek lakierniczych bo koles co mi sprzedal 2lata temu auto mial wszezie nawalona szpachle co teraz wyszlo :(
Pozdrawiam !jeszcze nie widzialem na Mondeo "koloru szarej myszki nie metalizownego",chyba ze ktos cale auto wczesniej przemalowal w akrylu.W palecie Forda nie wystepuje taki :satan:

zacny
10-11-2006, 10:44
Nie to nie jest metalik..kolor szarej myszki:) Jeszcze mam takich pare poprawek lakierniczych bo koles co mi sprzedal 2lata temu auto mial wszezie nawalona szpachle co teraz wyszlo :(
Pozdrawiam !jeszcze nie widzialem na Mondeo "koloru szarej myszki nie metalizownego",chyba ze ktos cale auto wczesniej przemalowal w akrylu.W palecie Forda nie wystepuje taki :satan:

A może jest w....podkładzie????

WojtasS
10-11-2006, 10:45
witaj zalezy jakie kupisz reperaturki bo sa po 50zl i po 120zl ;] ja zakupilem po 50zl...tylko pamietaj zeby gostek rowno wspawal reperaturki!! bo moga pozniej obcierac! Spawanie mysle ze max 200zl za obie strony zalezy u kogo... malowanie tak jak koledzy pisali... okolo350zl


pozdrawiam :metal :metal :metal :metal

Blady
10-11-2006, 12:58
Zapłaciłem po 500 złotych za strone. Nadkola plus progi plus lakierowanie plus zabezpieczenie profili.
Pozdrawiam

patria
11-11-2006, 10:22
mysle z jednej strony zamiast reperaturki wstawic tylni blotnik. Znalazlem jakiegos kolesia z allegro co ma blotnik za 150 jak myslicie...robocizna wyjdzie podobnie?

zacny
11-11-2006, 14:05
Jak sobie wyobrażasz wstawienie błotnika tylnego w tej samej cenie. Poza tym za 150zł to co on ma ucięty ,rozwiercony??? tylny błotnik jest wspawany.Wspawany do progu,pasa tylnego,podszybia tylnego,nadkola zewnętrznego, podłogi bagażnika, nie wspomnę o słupku....Więc nie kombinuj tylko wstaw reperaturki.A gdybyś wrzucił zdjęcia to moglibyśmy coś więcej poradzić bo coś mi się wydaje że reszta jest nie ho ho.