PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Amortyzatory tył w HB



Kamyk_Kamil
18-05-2015, 14:04
Witam wszystkich,

Spotkała mnie nie miła sytuacja w której awarii uległ mój lewy tylni amortyzator. W związku z tym muszę kupić komplet nowych na tył , lecz nie za bardzo mam pomysł jakich... Na chwilę obecną kuszą mnie amortyzatory firmy Kraft, a robią to dlatego, że wymieniłem komplet tarcz i klocków (przód i tył) na zamienniki z tej że właśnie firmy i na chwilę obecną nie mogę na nie narzekać - robią swoje.

Ma może ktoś zamontowane amortyzatory z tej firmy i jest w stanie mi powiedzieć jak się sprawują ?

splitu
19-05-2015, 23:14
u mnie sachsy siedzą od 2008r i nalatane mają 80kkm, wyniki wciąż powyżej 70%, nie mogę narzekać.

dżizas
20-05-2015, 09:48
Zazwyczaj kupowanie wynalazków wychodzi dwa razy drożej, ale to twoja decyzja.
U mnie siedzą Sachsy, polecam również KYB, no i Bilstein ale to już wyższa półka cenowa.

Pucek_TM
20-05-2015, 10:05
Wkładaj sachsy, oryginalne są produkowane właśnie przez tą firmę.

Żelek
20-05-2015, 10:47
KYB, no i Bilstein

ja bym polecił również te, o kraftach slyszalem wiele zlego i widzialem rowniez przypadek ze nowe wyjete z pudelka i zalozone do auta pokazaly na komputerze 0% skutecznosci. Wadliwe od nowosci i wiem ze mial spory problem kolega ze zwrotem tych czesci i nawet niewiem czy wogole mu sie to udalo.

CoastBasse
20-05-2015, 10:52
Nie kupuj Bilsteinów. Mi nowe stukały po parudziesięciu przejechanych km. I jak się okazało nie byłem jedyny i nie tylko w mondeo. Oczywiście poszły na reklamacje. Głownie tylne, bodajże B4 mają taką wadę w różnych modelach samochodów

bartekk
20-05-2015, 11:26
KYB - tylne reklamowałem, reklamacja została uznana, 100%-owy zwrot kasy. Nie zaryzykuję kolejny raz.
Bilstein - w innym aucie stało mi się dokładnie to, co koledze CoastBasse. Też podziękuję.

Wobec tego wybrałbym Sachsy.

franczesko
20-05-2015, 14:27
Na tył nie ma co ryzykować np. podniesionego samochodu jak to jest np z Bilstein-ami.

Sachs albo oryginał. Tylko takie rozwiązania widzę :)