PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] radio przerywa :(



krissol
10-11-2006, 20:52
Dzięki naszym wspaniałym drogom chyba jakieś kable się poluzowały... po wjechaniu w jakąś dziurę nie grają przednie głośniki. Po wyłączeniu i ponownym włączeniu radia wszystko wraca do normy... szukać przerwania w drzwiach przy głośnikach, czy przy radiu? :(

arturek1965
10-11-2006, 21:11
bolce na płycie głównej radia obluzowana rozłączyło się przez wkładanmie i wyjmowanie radia ewentualnie przez wstrząsy, trzeba poprawić lutowanie to precuzyjna robota z wykorzystaniem delikatnej lutownicy jeśli masz pewną rękei potrafisz polutować to próbuj ale lepiej oddaj do elektronika, koszt mały.

STraits
10-11-2006, 21:56
Najczęstszą przyczyną są poluzowane/wypalone PINy we wtyczkach za radiem. Opisane było przez FORDa w którymś z biultynów technicznych rozsyłanych do ASO. Wymieniało się wtyczke która kosztowała bagatela coś koło 90 PLN i było git.

krissol
11-11-2006, 09:23
prośba... jakby ktoś podesłał mi na priva instrukcje do radia bo mi gdzieś wsiąkła :( ... rozdaje :bigok:

modo
11-11-2006, 10:22
Witam
Miałem też taką przypadłość w moim "6000"Wyjmowałem,sprawdzałem kilka razy i dalej to samo.Przy jeżdzie po naszych drogach raz grało raz głuchło.żawsze po powtórnym włączeniu na chwilę było OKi.W końcu przyjrzałem się dobrze połączeniu plastikowej obudowy do całości radia.Okazało się,że jedno skrzydełko było pęknięte.Panel delikatnie się odchylał i raz łączył a raz nie.Zgrzałem za pomocą zwykłej lutownicy transformatowej oba plastik,teraz wszystko gra.Więc jeżeli masz radio wymontowane dobrze się temu przyjrzyj :banan: :banan:

krissol
11-11-2006, 13:53
... no i instrukcje sam sobie znalazłem... a więc :bigok: dla mnie!