PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Przyspieszający nawiew zaraz po rozruchu



Kubiszon
04-06-2015, 21:56
Ogólnie rzecz biorąc to problem tak jak w temacie. Zaraz po rozruchu wentylator zaczyna wiać pełną parą, mimo że jest ustawiony na pierwszy stopien nawiewu. Trwa to jakieś 5-10 sekund, ale jest dosyć męczące. Mam klime automatyczna i nie wiem czy ten typ tak ma czy to objaw jakiejś usterki.

Oficjalnie mówie, że szukałem ale nic na ten temat nie znalazłem 😉


Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

tomek1689
07-06-2015, 20:07
U mnie jest identycznie i zawsze tak było. Nawiew na około 10s startuje z maksymalną siłą a potem dopiero dostosowuje prędkość:skromny:

Kubiszon
07-06-2015, 21:58
Dokładnie tak, też mam tak od początku, ale samochód mam może miesiąc. Pozostaje pytanie czy tak powinno być. Chyba nie, bo juz by ktoś potwierdził :skromny: . Dodam jeszcze że chyba nie działa mi pierwszy bieg wentyla na silnik. Nie wiem czy ma to jakiś związek, bo jeszcze nie miałem kiedy się tym zająć.


Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

tomek1689
07-06-2015, 22:18
Ja moim jeżdżę już ponad 4 lata i zawsze w okresie jak klima działa bylo wlasnie tak. Nic niepokojącego nie działo się:)

Kubiszon
07-06-2015, 22:58
To, że nic sie niepokojącego nie dzieje to widze, ale jest to upierdliwe. Chyba przyjdzie z tym żyć, bo tttm i tyle 😉. Jeszcze jutro dla spokoju serca sprawdze błędy w klimie.


Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

CzarekJ
08-06-2015, 13:28
ale jest to upierdliwe
Zawsze można klimatronik wyłączyć......to niestety jego "uroki" :skromny: