PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Radio w Denso - pomoc w wymianie mazowieckie



Piromanek
22-06-2015, 20:08
Witam,

koledzy, potrzebuję pomocy kogoś kto ma komputer i opcjonalnie sprzęt do demontażu radia lub wskazanie na zaufany punkt Car Audio gdzie ktoś będzie się znał i nie będzie eksperymentował i demontował zestawu młotkiem. Warszawa + okolice (mogę podjechać)

Historyczny rys problemu - oryginalne radio spaliło mi się w aucie.
Z całego zestawu na szczęście poszedł tylko moduł radia. Klima, cd i navi działa.

Udało mi się znaleźć używkę w b.dobry stanie i znajomy elektronik wymienił.
Niestety po kilku miesiącach pewne objawy zaczęły wracać - gasnący ekran, radio się nie włączało po przekręceniu kluczyka.
Takie nasilone objawy miałem przed samozapłonem więc chcąc uniknąć powtórki i wzywania straży, wymontowaliśmy zestaw do diagnozy.

Problem mam taki, że po 3 miesiącach znajomy podrzucił nowy moduł radia do teścia (poprzedni posłużył do eksperymentów). Przeprowadziłem się i trudno mi się ze znajomym zgrać żeby to zamontować, jak już dostałem ten moduł to chcę go jak najszybciej wstawić. Kilka miesięcy bez radia w aucie...

Przy okazji może ktoś miał podobny problem (gasnący ekran, krzaczki lub w ogóle nie zaskakuje) - zastanawiam się czy to nie ma innego źródła chyba, że trafiłem na felerną używkę i się problem powtórzył.
Z tego co wiem, potrzebny jest komputer żeby wprowadzić nr radia do kompa i podpięcie kabli po wyjęciu ekranu ( za pomocą haczyków).

Pomoże ktoś - oczywiście nie za free:)

Pozdrawiam,
RK