PDA

Zobacz pełną wersję : Ford Mondeo ST Pakiet 3.0b+ Lpg Prins



ajans
24-06-2015, 01:12
Witam,

Chciałem zapytać, czy ktoś z forumowiczów widział, bądź planuje obejrzeć to auto?

http://otomoto.pl/oferta/ford-mondeo-st-pakiet-3-0b-lpg-prins-navi-skora-full-opcja-alu-17-ID4pagoC.html

Z google wiem, że na innych portalach pojawiło się już w kwietniu, za 19.999 zł, teraz jest tylko na otomoto, za 3.000 zł mniej, więc ciekawi mnie, czy ktoś je może oglądał i wie co z nim jest nie tak? Jechać 400km, aby obejrzeć auto, które ma padnięty silnik mi się nie uśmiecha, poza tym, dziwne, że jest to niby "ST" a ma silnik od zwykłego V6 3.0 204KM,

Pytanie jeszcze o gaz PRINS, ktoś się orientuje, czy to dobra instalacja?

Dodatkowo na pytanie o VIN i książkę serwisową otrzymałem odpowiedź:

"VIN WF05XXGBB56P76440 W KSIĄŻCE JEST JEDEN WPIS PRZY 21000 km"

ktoś po nr. VIN może coś więcej powiedzieć?

Ogłoszenie wygląda kusząco:
osoba prywatna, francuskie rejestracje, niby posiada ważne ubezpieczenie, do tego gaz, tylko dlaczego tak tanio i tak długo wisi?

Kapi1983
24-06-2015, 02:36
Witam,

Chciałem zapytać, czy ktoś z forumowiczów widział, bądź planuje obejrzeć to auto?

http://otomoto.pl/oferta/ford-mondeo-st-pakiet-3-0b-lpg-prins-navi-skora-full-opcja-alu-17-ID4pagoC.html

Z google wiem, że na innych portalach pojawiło się już w kwietniu, za 19.999 zł, teraz jest tylko na otomoto, za 3.000 zł mniej, więc ciekawi mnie, czy ktoś je może oglądał i wie co z nim jest nie tak? Jechać 400km, aby obejrzeć auto, które ma padnięty silnik mi się nie uśmiecha, poza tym, dziwne, że jest to niby "ST" a ma silnik od zwykłego V6 3.0 204KM,

Pytanie jeszcze o gaz PRINS, ktoś się orientuje, czy to dobra instalacja?

Dodatkowo na pytanie o VIN i książkę serwisową otrzymałem odpowiedź:

"VIN WF05XXGBB56P76440 W KSIĄŻCE JEST JEDEN WPIS PRZY 21000 km"

ktoś po nr. VIN może coś więcej powiedzieć?

Ogłoszenie wygląda kusząco:
osoba prywatna, francuskie rejestracje, niby posiada ważne ubezpieczenie, do tego gaz, tylko dlaczego tak tanio i tak długo wisi?

Jeśli się nie myle, to ja kojarzę to auto jeszcze z zeszłych wakacji z mocno uderzonym tyłem i delikatnie przód. Wtedy cena była 10k do negocjacji. Jak już się wybierasz to weź ze sobą czujkę i skup się na lewym tyle. Poza tym z ST220 to on ma mało wspólnego. Tylko 3 elementy. 2 zderzaki i progi. Więc prawdopodobnie założone, żeby ładniej wyglądał na handel. Poza tym ktoś pożałował na dopracowanie go. Tylny zderzak na pewno nie założony fabrycznie. Otwory na 2 rury a tylko jeden standardowy tłumik z 3.0 204km. Z przodu tylko kolor kratki w zderzaku zgadza się z rocznikiem. Oprawki halogenów już nie. Brak dolnej listwy w chromie. A więc na pewno nie jest to fabryczna konfiguracja. Poza tym pomarańczowe migacze w błotnikach! Więc tu też już było coś ruszane. Tarcze pordzewiałe i brak przycisków podgrzewania foteli (bo pewnie niegrzane). Podsumowując to wszystko + że auto do opłat, to juź nie robi się takie atrakcyjne.

Castigliano
24-06-2015, 10:45
VIN WF05XXGBB56P76440

Mondeo 2001-2007, 3.0L Duratec SE EFI (200PS), Panther Black Metalik

Główne funkcje
Data produkcji: 05.09.2006
Model pojazdu: Mondeo 2001-2007
Typ nadwozia: 5-Drzwiowy Sedan
Wersja: Seria 60
Silnik: 3.0L Duratec SE EFI (200PS)
Przekładnia: 6-bieg. przekł. ręczn. - MMT6
Napęd: LHD FWD
Przełożenie przekładni głównej: 4.36/3.05
Norma emisji spalin: Etap IV ograniczania emisji
Klimatyzacja: Automatyczna Regulacja Temperatury
Obszar: (+)"F"
Lakier: Panther Black Metalik
Materiał we wnętrzu: Alacantra Platinum/Ebony
Kliknij, aby zmniejszyć
Mniej ważne funkcje
Płytki ze stal.nierdz.w drzw.przed.
Wyprodukowany W Zakładzie Genk
'Titanium X'
Z elektroniczna kontr.statecznosci
Okna tylne zamyk./otwierane 1 dotkn
Szyba ciemna
Z Ogrzewanš Szybš Przedniš
Z jednokolorowš tablicš rozdz.
Z przednimi dywanikami podlogowymi
Z tylnymi dywanikami podlogowymi
Z Izolatorem
Elektr.Regulowane Lusterko Wsteczne
Podw.lus.ele/ogrz/skła/lamp.oœ.prog
Tylny œr.podłokiet.ze schowkiem
Z ręcznie reg. podporš lędŸw. pas.
Bez ogrzewanych tylnych siedzeń
Z brzęczykiem ostrz. pasów bezp.
Z regulatorem siedz. kier. 8 kier.
Z el. 8-kier. reg. siedz. pasaż.
Klamka drzwi z tyłu w kolorze nadw
Ze skórz galka dzwigni zm. biegów
Pilot drzwi - 2 kluczyki
Z Wycier./Spryskiwacz. Szyby Tylnej
Z automat.wycieraczkš szyby przedn.
Z Ogrzew. Dyszami Spryskiwaczy
Z wycier./sprysk. reflektorów
Air Curtain Restrnt LH
Kurtyna powietrzna - prawa strona
Deployable Anti-W'Lash Restr
Z intel.ograniczn. pod.pow.kierowcy
Z 'intel.'ograniczn.pod.pow. pasaz.
Z bocznš podusz.pow.- str. kierowcy
Z bocznš podusz.pow.- str. Pasażera
Koło zapasowe – mini stalowe
Ze Standard.Amortyzatorami Tylnymi
Kolo alum. 7.0 X 17" - Titanium
Opona koł.zapas. Mini o ogran.zast.
Z Zawieszeniem Standardowym
Leather Hand Brake - Chrome Button
Bez wspomagania awaryjnego hamulców
Układ ABS na wszystkie koła
Z Przeciwobrot. Systemem Trakc.
Z Filtr Pyłkowy
Bez Nagrzewnicy
Z kolem kierownicy wykoncz. skóra
Ze Sterowaniem Prędkoœciš
Bez Nagrzewnicy Pomocniczej
Z komputerem paliwowym (symbol)
Nawig. z kolorowym ekranem dotyk.
Z czujnikiem odlegl. przy cofaniu
Akumulator standardowy
Bez zestawu do zamontowania radia
Zewn. dod. zmieniacz 6 płyt CD
Tylko interfejs telef. BT/VC
Z antenš trzypasmowš
ICE-Naw. bogat.opc. CD+ Radio AM/FM
Pakiet wyposażenia systemu ICE 3
Pakiet wyposażenia systemu ICE 5
Z zestawem do elektron. użytkow. 11
Z antena szerokopasmowa
4 współosiowe głoœniki bogat wersji
Z pakietem przyg. telef.-Konstr.B
Z Ukladem Elektroniki Uzytkowej V2
Bez systemu interfejsu tel. komórk.
Moduł aktywowany głosem - Francuski
Ze Sterow.Radiem Na Kolumn. Kierown
Z zapalniczka
Z Przednimi Lampami Przeciwmgieln.
Z automatycznym wł./wył.reflektorów

Żelek
24-06-2015, 10:52
Jeśli się nie myle, to ja kojarzę to auto jeszcze z zeszłych wakacji z mocno uderzonym tyłem i delikatnie przód. Wtedy cena była 10k do negocjacji. Jak już się wybierasz to weź ze sobą czujkę i skup się na lewym tyle. Poza tym z ST220 to on ma mało wspólnego. Tylko 3 elementy. 2 zderzaki i progi. Więc prawdopodobnie założone, żeby ładniej wyglądał na handel. Poza tym ktoś pożałował na dopracowanie go. Tylny zderzak na pewno nie założony fabrycznie. Otwory na 2 rury a tylko jeden standardowy tłumik z 3.0 204km. Z przodu tylko kolor kratki w zderzaku zgadza się z rocznikiem. Oprawki halogenów już nie. Brak dolnej listwy w chromie. A więc na pewno nie jest to fabryczna konfiguracja. Poza tym pomarańczowe migacze w błotnikach! Więc tu też już było coś ruszane. Tarcze pordzewiałe i brak przycisków podgrzewania foteli (bo pewnie niegrzane). Podsumowując to wszystko + że auto do opłat, to juź nie robi się takie atrakcyjne.

Dokładnie tak jak kolega pisze ja też obserwowałem to auto. Auto nawet po zrobieniu zmieniło właściciela bo jak ja na niego patrzyłem i co prawda napaliłem to stał za cenę 12.600 i za ta cene chcialem go wziasc w jakim stanie by nie był zeby dołożyć i zrobić z niego cacuszko ale gość nie odbierał telefonu a za jakieś 3 tygodnie auto znów wystawione tylko za cene ponad 19 tyś i z innym numerem telefonu tak więc myślę że ktoś go wzią na handel. Pakiet zderzaków tylko od ST. Kierownicy z ST brak, z poprzednich zdjęć wiem że nakładek na progi też z ST nie ma, tylni zderzak jest z RS a nie ST. Według mnie bym odpuścił bo nie jest to wszystko w porządku.

---------- Post added at 09:52 ---------- Previous post was at 09:49 ----------

I jak z VIN wynika powinien mieć czujniki parkowania a tu ich brak.

Hyuga
24-06-2015, 12:12
Ciężko mi ogarnąć z tych zdjęć, ale tylny zderzak wydaje mi się z ST po drugim lifcie - ja mam taki właśnie ze światłami odblaskowymi, które weszły jako MUS do każdego auta po bodajże 2005 roku.

Żelek
24-06-2015, 13:25
Ciężko mi ogarnąć z tych zdjęć, ale tylny zderzak wydaje mi się z ST po drugim lifcie - ja mam taki właśnie ze światłami odblaskowymi, które weszły jako MUS do każdego auta po bodajże 2005 roku.

a no jednak z tym masz racje, ale kiery i progów brak. No i 22 koni :hmm:

qlimaxer
24-06-2015, 16:29
dzwoniłem. Cena + opłaty 3000zł, wraz z cłem.

Żelek
24-06-2015, 18:06
Za 20 tysi to znajdziesz lepszą oferte i pewniejszą przede wszystkim ;)

ajans
25-06-2015, 20:04
Dobra to tamtego sobie odpuszczę, za 12.000 byłby ok, wiedząc co jest do zrobienia i robiąc to samemu, a co powiecie o tym:

http://otomoto.pl/oferta/ford-mondeo-z-niemiec-220st-ladny-ID6y60Jw.html#9d56e98b29

Z Gniezna, czyli mam rzut kamieniem, ale Gniezno nie ma dobrej opinii, więc boje się, że czasem mogę przytachać do chaty przystanek, a nie samochód.

I jak się orientuję, w tej wersji przed liftem, nie da się podłączyć nawigacji Denso, nie?

Ostatecznie co myślicie o tym:

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=206803840

Tylko to sprzedaje jakiś Rusek, a cena wiem, że spadła już o 200Euro w ciągu tygodnia, więc też dziw, że tak długo wisi, szczególnie, że blisko Polskiej granicy, a jeśli dobrze przetłumaczyłem opis przez translator to, albo do naprawy jest przekładnia, albo przekładnia została naprawiona.

Hyuga
25-06-2015, 21:40
W tym z Gniezna cos jest dlubane - ja od takiego auta bym nie kupil. Wydaje mi się, że pakiet chrom wszedł po 2 lifcie, a z roku jest to egzemplarz wczesniejszy. Lampy tył i chromowane klamki ktos sobie dolozyl, brakuje takze chromowanych klamek i tunelu wewnatrz. Pamietaj, ze akcyza z oplatami to ok. 4000 tys. zl, wiec robi sie juz 19000. Inny wydech, brak oryginalnych felg. Jesli masz blisko to zajedz i obejrzyj, bo tych zdjec mozna tylko gdybac. Najgorsze jest to, ze facet pisze, ze ma kilka STekow, a nawet poprawnie nie potrafi nazwy napisac.