PDA

Zobacz pełną wersję : [MKI] 2,5 V6 Ghia,warto się nim zainteresować?



szaman
05-07-2015, 10:59
http://otomoto.pl/oferta/ford-mondeo-2-5-v-6-gchia-170-km-super-stan-zero-rdzy-klima-sprawna-ID4pawsB.html
Proszę szanownych kolegów o podpowiedź czy warto.

Kapi1983
05-07-2015, 13:35
http://otomoto.pl/oferta/ford-mondeo-2-5-v-6-gchia-170-km-super-stan-zero-rdzy-klima-sprawna-ID4pawsB.html
Proszę szanownych kolegów o podpowiedź czy warto.

Za takie pieniądze nie ma co wymagać szału, ale ze zdjęć wygląda jak by się wszystko trzymało całości. Pytanie tylko czy te zdjęcia z zewnątrz i wewnątrz dotyczą tego samego auta. Z zewnątrz widać założone pokrowce w "zebrę", a na zdjęciach wewnątrz już normalna tapicerka. Czy do wykonania dwóch zdjęć ze środka komuś chciało by się zdejmować pokrowce?
Ponadto miał 4 właścicieli w Polsce. Ostatni od 2009 roku. Przebieg niższy był podany już na przeglądzie w zeszłym roku więc Ci co teraz sprzedają chyba przy tym nie kombinowali. Jedyna nieścisłość to brak obecnie badań technicznych na stronie Cepiku. Ostatnie skończyły się w marcu.

nikolaus87
08-07-2015, 08:07
Proszę szanownych kolegów o podpowiedź czy warto.
byliśmy jakiś czas temu go oglądać z kolegą xiondzu
krótko, warto ale nie za te pieniądze, podłoga do ogarnięcie, dziur nie widziałem ale sporo rudej, lakier, no właśnie, wyglądał jak moje ST po dwukrotnym nieudolnym malowaniu, silnik mokry i moim zdaniem sporo łyka,
na plus, fajne wyposażenie

xiondzu
08-07-2015, 08:31
potwierdzam, po porządnym nagrzaniu silnika w kabinie śmierdzi olejem, na stacji diagnostycznej wyszło tylko że jeden tył nożny jest lekko słabszy, ale bez tragedii, oprócz cykającego silnika jeszcze ukruszony klosz przedniej lampy - bezwkładkowe których nie da się kupić (chyba że aso ale chyba coś koło 450zł/szt lampy kompletnej więc do bani) a zwykłe które są dostępne świecą beznadziejnie - brak rozproszenia światła.

szaman
08-07-2015, 10:57
A wie ktoś coś o jakimś fajnym MKI na sprzedaż? Wszystko co przeglądam to lipa jakaś. Warunki jakie mam: dobre wyposażenie i zdrowe blachy, fajnie gdyby 4x4 :)
O klosze bym się w sumie nie martwił bo przełożę ze swojego. Pękła szyba czołowa i wychodzi mi z kalkulacji że lepiej sprzedać i dołożyć do lepszego egzemplarza.