PDA

Zobacz pełną wersję : klima



luck
30-05-2005, 21:36
jak działa klima? mocno mrozi?

mburz
30-05-2005, 21:38
ma mrozić max do +4 st.C jest to dolna granica.

waldemarz
30-05-2005, 21:39
To zalezy jak ustawisz, napewno nie mrozi do -15, klima nie ma mrozic tylko chlodzic, klima to nie lodowka :)) Jak dobrze ustawisz to napewno schlodzi :beer:

fuel111
30-05-2005, 22:26
jak działa klima? mocno mrozi?
Trochę długo by pisać jak działa klima - tak jak pisał poprzednik ma chłodzić powietrze i tak ma być :satan:

HEVA
30-05-2005, 23:33
Luck, uzupełnij profil.
Moja klima tak daje, że właśnie drugi raz mam zapalenie gardła. Musze naprawdę uważać. Teraz będę chłodził auto z ustawionym nagrzewaniem na 50%, bo mam wrażliwy organizm jak diabli.... 8O

waldemarz
30-05-2005, 23:37
Luck, uzupełnij profil.
Moja klima tak daje, że właśnie drugi raz mam zapalenie gardła. Musze naprawdę uważać. Teraz będę chłodził auto z ustawionym nagrzewaniem na 50%, bo mam wrażliwy organizm jak diabli.... 8OBo zamiast chlodzic auto chlodzisz sie zimnym :beer:

pingwin
30-05-2005, 23:42
Genralnie to zawsze klime powinno sie uzywac w kombinacji z ogrzewaniem. Climatronic sam to robi automatycznie. Inaczej - przeziebienie gwarantowane (i to w srodku lata).

Pozdrawiam,
pInGwIn

krzys-68
30-05-2005, 23:49
jak działa klima? mocno mrozi?Po to jest zreszta,ale nie mrozi a schladza

v1tek77
31-05-2005, 09:03
No moja dawała naprawde niezle, musialem ustawiac prawie na polowe ogrzewanie. Teraz ledwo co dmucha ale jak nabije pewnie bedzie znowu lodówka :satan:

m3hoo
31-05-2005, 09:34
No moja dawała naprawde niezle, musialem ustawiac prawie na polowe ogrzewanie. Teraz ledwo co dmucha ale jak nabije pewnie bedzie znowu lodówka :satan:
Ja dzisiaj jadę do Milanówka - do warsztatu, który polecał Dżekis. Mam nadzieję, że koleś powie mi dlaczego klima przestała działać i usunie usterkę za przystępne pieniążki.

Tomex
31-05-2005, 09:53
No moja dawała naprawde niezle, musialem ustawiac prawie na polowe ogrzewanie. Teraz ledwo co dmucha ale jak nabije pewnie bedzie znowu lodówka :satan:
Ja dzisiaj jadę do Milanówka - do warsztatu, który polecał Dżekis. Mam nadzieję, że koleś powie mi dlaczego klima przestała działać i usunie usterkę za przystępne pieniążki.

Moja klima chłodzi w taki sposób, że nie musze dogrzewać powietrza. Ale czasem mam wrażenie, że mogłaby walić nieco zimniejszym powietrzem. Może to juz sprawa sprężarki albo jeszcze czegoś innego. Czynnik napewno jest w odpowiedniej ilości. Może ktoś ma jeszcze pomysła coby mogło powodować trochę słabsze chłodzeni. A zresztą może ten typ tak ma?

fuel111
31-05-2005, 11:12
No moja dawała naprawde niezle, musialem ustawiac prawie na polowe ogrzewanie. Teraz ledwo co dmucha ale jak nabije pewnie bedzie znowu lodówka :satan:
Ja dzisiaj jadę do Milanówka - do warsztatu, który polecał Dżekis. Mam nadzieję, że koleś powie mi dlaczego klima przestała działać i usunie usterkę za przystępne pieniążki.

Moja klima chłodzi w taki sposób, że nie musze dogrzewać powietrza. Ale czasem mam wrażenie, że mogłaby walić nieco zimniejszym powietrzem. Może to juz sprawa sprężarki albo jeszcze czegoś innego. Czynnik napewno jest w odpowiedniej ilości. Może ktoś ma jeszcze pomysła coby mogło powodować trochę słabsze chłodzeni. A zresztą może ten typ tak ma?
Wymień też filtr kabinowy bo napewno jak przełączysz na obieg wewnętrzny to daja jak z suszarki :)