PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Wymiana radia problem



Dejwid
14-07-2015, 09:15
Witam, mam mały problem albo raczej obawe, kupiłem na alledrogo ramke radia z przejściem na 1 din, zakupiłem również takowe radio, jednak teraz dopatrzyłem się że na radiu wejścia na głośniki są okrągłe a w konsoli takich przewodów nie mam, są dwa prostokątne wejścia na zasilanie i jest 3 przewód ale ma prostokądną końcówke, pytanie, czy to będzie działać na tych 2 przewodach czy musze ten 3 przewód w konsoli przerabiać?

tomzyl
14-07-2015, 09:40
przeczytałem kilka razy wiele nie zrozumiałęm, ale poszperaj przejściówki z ISO na DIN:
http://www.ford-esklep.pl/userdata/gfx/210818f62e8608020ede5d824666472d.jpg
takie cuś.

ghostu
14-07-2015, 11:52
Daj foto tyłu i przewodów tego radia.Nie ma na nim naklejki z opisem co co czego się podłącza?

Dejwid
14-07-2015, 11:59
Takie cuś jak na zdjęciu zamówiłem, na radiu są 2 wyjścia białe i czerwone z napisami L R natomiast w aucie nie mam takiego przewodu który by do tego pasował

ghostu
14-07-2015, 12:14
Te dwa okrągłe wyjścia (białe i czerwone) to wyjście sygnałowe z radia do wzmacniacza.L oznacza left lewy kanał,a R to right czyli kanał prawy.Opisz ile masz przewodów wychodzących z radia (jeśli takowe są) i jakie mają kolory,ewentualnie czy jest z tyłu radia gniazdo/gniazda.Najlepiej to zrób fotkę tyłu i zapodaj tutaj,albo napisz markę i jaki model.Sami se zobaczymi w googlach.Tak będzie najszybciej.Pamiętaj też,że jeśli nie masz pojęcia o podłączaniu takich urządzeń...to lepiej podjechać do fachowca,bo można auto z dymem puścić.

Dejwid
14-07-2015, 16:52
Przyszła ramka ze złączem, troche pilnikowania i wszystko działa, przepraszam, nie znam się na radiach za bardzo. Wszystko działa temat można zamknąć.