PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Blaupunkt vs denso



saper0422
12-08-2015, 22:51
Siemka!
Mam Forda Mondeo 2005 r po drugim lifcie. Jest w nim zamontowane radio blaupunkt travelpilot. Zastanawiam się nad zmianą na denso ale czy ma to jakikolwiek sens? Jak kwestia audio? Czy lepiej kupić jakieś inne radio z wyświetlaczem? Czekam na odpowiedz :) pozdrawiam

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

ARTi
12-08-2015, 23:05
Ja robiłem dokładnie taką zmianę. Z navi w PL nie korzystałem, w Belgii sprawdzała się rewelacyjnie. Audio gra bardzo fajnie, lepiej się obsługuje mp3. Wygląd Denso odejmuje Mondkowi dobrych kilka lat.

Denso musi być kompletne z jednego auta żeby zadziałało. No i nie może mieć vin locka ;)

Wysłane mobilnie

saper0422
13-08-2015, 15:14
Ja robiłem dokładnie taką zmianę. Z navi w PL nie korzystałem, w Belgii sprawdzała się rewelacyjnie. Audio gra bardzo fajnie, lepiej się obsługuje mp3. Wygląd Denso odejmuje Mondkowi dobrych kilka lat.

Denso musi być kompletne z jednego auta żeby zadziałało. No i nie może mieć vin locka ;)

Wysłane mobilnie
Zastanawiam się właśnie nad tym denso bo mam zamiar mieć długo ten samochód :). Widziałem w kruger&matz Py-9908 paying ale wydaje mi się ze nie pasuje on do tego auta. Chce też wygłuszyć auto i dać dobre głośniki + sub ale skoro mówisz ze gra przyzwoicie to raczej się skuszę. :)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Edit:
Kolego mógłbyś mi powiedzieć co ma w sobie te radio/navi? Nigdzie w internecie nie mogę znaleźć 😯. Chodzi mi o rzeczy typu Bluetooth, wejście na kartę, USB?