PDA

Zobacz pełną wersję : Mondeo Mk. III 2.0 146KM



Reedson
17-08-2015, 21:54
Cześć, jestem na tym forum nowy z zarejestrowałem się by zaczerpnąć opinii. Byłem dziś oglądać Forda Mondeo mk.III, czarny, alufelgi, komplet opon letnich, praktycznie nowych, i komplet opon zimowych używanych 1 sezon. Benzyna 2.0, gość mówi, że ma 146KM (z tego co widzę 2.0 mają 145). Rocznik 2004, przebieg 158tyś. z tym, że sprzedający nie jest w stanie zagwarantować prawdziwości. On sprowadził samochód rok temu z niemiec. Jeśli mam być szczery to w środku auto wygląda praktycznie jak nowe... Wszystko działa, nic nie stuka podczas jazdy, jutro jadę sprawdzić samochód do znajomego mechanika, podpiąć pod komputer itp. Z jednej strony po poprzedniej zimie na progu pojawiło się coś... Nie wiem jak to nazwać, nie jest to rdza tylko coś w rodzaju odprysku wielkości ok. 3 na 4cm. Zdjęć niestety nie posiadam, nie ma go nigdzie wystawionego, po prostu było postawione przed domem obok miejsca pracy mojej mamy.
Cena 10 500, ale zszedł do 10 na konserwację. Wersja Ghia.
Ciężko wywnioskować coś po opisie. Będzie to mój pierwszy samochód i zadam trochę głupie pytani, czy polecacie? :D Wcześniej byłem napalony na audi, potem na bmw e46, ale nie mogłem nic ciekawego znaleźć, teraz pojawił się ciekawy Ford i już mam mętlik w głowie.

arkadiof
17-08-2015, 22:24
cena nie jest za wysoka podaj numer VIN to się autko sprawdzi przebieg raczej skorygowany w dół , zrób tez jakieś zdjęcia zwłaszcza tego czegoś to będzie łatwiej się wypowiedzieć

Reedson
17-08-2015, 22:31
Proszę bardzo VIN: WF05XXGBB54B12035
FORD Mondeo 2004r.

Jakub
17-08-2015, 23:31
Wejdz na ford etis i rozkoduj vin. Nie mam kompa pod ręką bo bym ci to wkleił. Będzie wszystko wiadomo o aucie.

wyryte w kamieniu

CoastBasse
18-08-2015, 13:29
Ogólnie cena jak za Mondeo z 2004 roku z silnikiem benzynowym to dosyć niska. żeby nie okazało się ze jest porażką. Ja za te pieniądze kupiłem mondeo z 2001 roku które było w naprawdę dobrym stanie. Tym bardziej jeżeli to ma być twój pierwszy ford....żeby później nie było że g wort.

Zwróć uwagę na koło dwumasowe, jeżeli jest zużyte to stuka, terkocze a naprawa wynosi ok 3 tys zł. Jak możesz to porób jakieś zdjęcia tego samochodu.

Kolega sidney kiedyś pytał o VIN do tego samochodu więc może wie coś więcej

arkadiof
18-08-2015, 15:56
masz rozkodowany VIN

Mondeo 2001-2007, 2.0L Duratec HE SEFI (145PS), Panther Black Metalik

Numer VIN: WF05XXGBB54B12035

Data produkcji: 15.01.2004
Model pojazdu: Mondeo 2001-2007
Typ nadwozia: 5-Drzwiowy Sedan
Wersja: Seria 50
Silnik: 2.0L Duratec HE SEFI (145PS)
Przekładnia: 5-biegowa ręczna - MTX75
Napęd: LHD FWD
Przełożenie przekładni głównej: 4.06
Norma emisji spalin: Etap IV ograniczania emisji
Klimatyzacja: Automatyczna Regulacja Temperatury
Obszar: (+)"D"
Lakier: Panther Black Metalik
Kolor wnętrza: Wnętrze Ebony
Materiał we wnętrzu: Linea
Kliknij, aby zmniejszyć
Mniej ważne funkcje
Płytki ze stal.nierdz.w drzw.przed.
Wyprodukowany W Zakładzie Genk
Bez lakieru zamawianego specjalnie
Poziom marketingowy 1
(-) SVP
Z elektroniczna kontr.statecznosci
Naklejka aplikacji VP
Spare Wheel Warning Sticker
Ok. przednie zamykane 1 dotknieciem
Okna tylne zamyk./otwierane 1 dotkn
Z Ogrzewanš Szybš Przedniš
Z jednokolorowš tablicš rozdz.
Z przednimi dywanikami podlogowymi
Z tylnymi dywanikami podlogowymi
Bez relingu dachowego
Elektr.Regulowane Lusterko Wsteczne
Podw.lus.ele/ogrz/skła/lamp.oœ.prog
Z lust. zewn. w kolorze nadwozia
Tylny œr.podłokiet.ze schowkiem
Z podgrz. i schładz. siedz. kier.
Z podgrz. i schładz. siedz. pasaż.
Bez ogrzewanych tylnych siedzeń
Z lampa ostrzeg.zapiecia pasa
Z Elektr. 2-Kier.Reg.Siedz.Kierowcy
Z reczn.2-kier.reg. siedz.pas
Ze skórz galka dzwigni zm. biegów
Pilot drzwi - 2 kluczyki
Z Wycier./Spryskiwacz. Szyby Tylnej
Z automat.wycieraczkš szyby przedn.
Z Ogrzew. Dyszami Spryskiwaczy
Bez układu mycia reflektorów
Bez Szyberdachu
Air Curtain Restrnt LH
Kurtyna powietrzna - prawa strona
Deployable Anti-W'Lash Restr
Z intel.ograniczn. pod.pow.kierowcy
Z 'intel.'ograniczn.pod.pow. pasaz.
Z bocznš podusz.pow.- str. kierowcy
Z bocznš podusz.pow.- str. Pasażera
ze stalowym kolem zapasowym
Ze Standard.Amortyzatorami Tylnymi
6-ram.koł.ze stop.lek.16" x 6.5
205/55VR-16 BSW Tyre
With Conventional Spare Tyre
Nakrętki kół zabezp. p. kradzieżš
Z Zawieszeniem Standardowym
Bez wspomagania awaryjnego hamulców
Układ ABS na wszystkie koła
Z Przeciwobrot. Systemem Trakc.
Wlot filtru zapachów w pasie podok.
Bez Nagrzewnicy
Z kolem kierownicy wykoncz. skóra
Z komputerem paliwowym (symbol)
Z czujnikiem odlegl. przy cofaniu
Bez zestawu do zamontowania radia
Bez dod. odtwarzacza CD
Bogate wyp. z CD/MP3/radiem AM/FM
Bez anteny szerokopasmowej
4 współosiowe głoœniki bogat wersji
Bez ukł. zapewn.rozrywki rodzinie
Ze Sterow.Radiem Na Kolumn. Kierown
Z reflektorami halogenowymi
Z Przednimi Lampami Przeciwmgieln.
Z ręcznš reg.ust. reflektorów
Z automatycznym wł./wył.reflektorów
Z przyciemniani oswietl zest wskaz

erafiszera
18-08-2015, 17:05
Ja kupiłem Ghie z 2002r. 1.8 125KM za 5000zł;) dokupiłem tylko felgi z oponami 17 za 1000zł i jest luksus:) można trafić okazję:)

Reedson
18-08-2015, 17:38
Dziś byłem u znajomego mechanika, sprawdzał, jeździł dosyć długo i stwierdził, że trafiła mi się perełka, skrzynia chodzi idealnie, silnik również. Nic tylko brać. Jedyny mankament to to, że trzeba go poddać konserwacji, ale to już sprzedający zjechał z tego powodu 500zł.

arkadiof
18-08-2015, 21:29
to jak perełka to brać i się cieszyć jazdą porządnym autem

marcinmg1
20-08-2015, 11:02
Ten odprysk to pewnie ktoś oderwał nakładkę progową. A pomyśleć, ze za tdci z 2006 można maksymalnie 8 tys dostać 😳

kk
23-08-2015, 07:43
ja w styczniu polecialem do holandii po mk3 2004 2.0 pb w chyba najbogatszej wersji ghia, brakuje tylko automatu auto mialo wtedy 205k przebiegu i wyszlo mnie to łacznie ok 17k pln, ale w sumie nie żałuje -wiem co mam, przebieg byl potwierdzony w ichnim NAP (jest potencjal do skrecenia w pierwszych 3 latach ale tam bylo ze na pierwszym przegladzie po 3 latach mial nalatane 90k, po czym zmiana wlasciciela i ten robil co rok identyczne dystanse), ceny w pl za ta wersje byly ok 15k
w sumie to nie wierze w auta sprowadzane ktore maja przebieg mniejszy niz 20k/rocznie dla pb oraz 30-60k/rocznie dla on

Wit1956
23-08-2015, 10:44
Najlepiej aby kosztował góra 5 tysięcy był garażowany zadnej ryski ,nowe opony ,po wszystkich mozliwych przeglądach,przebieg maks .20 tys.

sidney
24-08-2015, 12:52
Witam, rzeczywiście się pytałem w zeszłym roku o Vin, jak szukałem tacie samochodu. Nie kojarzę już który to był i czy go oglądałem czy tylko sprawdzałem vin. Napisz skąd on jest albo podaj link do ogłoszenia to postaram się sobie przypomnieć czy coś o nim wiem.