PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Wentylator pracuje przy wyłączonej klimie.



Patriotic
22-08-2015, 14:53
Witam.
Postanowiłem usunąć dziś wtyczkę od wentylatorów, ponieważ przy wyłączonej klimie chodziły na 2 biegu i wyłączaly się co chwile. Po wymianie zaczęły chodzić na 1 biegu iii.. Kolejny problem. Otóż gdy ustawie jakąś temperaturę np 21 stopni to wentylatory pracują na 1 biegu, i nawet jak ustawie na 'hi' to nadal pracują.. Co jest grane? Przy wyłączonej powinny być wyłączne..

franczesko
23-08-2015, 13:09
Jam masz włączone AC nawet na HI, wentylatory będą chodzi na pierwszym biegu.

Wszystko jest ok.

Patriotic
23-08-2015, 13:48
Ale jak mam wyłączone AC również chodzą, w.tym sęk. Elektronika siada?

garbojad
24-08-2015, 14:58
sprawdź czujnik temperatury przy chłodnicy, jest dwu pinowy i lubi się upalić i wtedy dzieją się takie rzeczy.

luki0123
29-08-2015, 18:51
Witam.
Postanowiłem usunąć dziś wtyczkę od wentylatorów, ponieważ przy wyłączonej klimie chodziły na 2 biegu i wyłączaly się co chwile. Po wymianie zaczęły chodzić na 1 biegu iii.. Kolejny problem. Otóż gdy ustawie jakąś temperaturę np 21 stopni to wentylatory pracują na 1 biegu, i nawet jak ustawie na 'hi' to nadal pracują.. Co jest grane? Przy wyłączonej powinny być wyłączne..

Teraz jest gorąco... Jak na zimnym silniku stoją a potem po jego zagrzaniu włączają na I bieg (mimo AC off), to ponoć normalne w takie dni w mondkach. Ja tak mam ostatnio i myślałem, że coś nie teges ale kilka osób z forum potwierdziło stan rzeczy. Pewnie jak się zrobi chłodniej to się nie będą włączać.