PDA

Zobacz pełną wersję : [MkI] MP3 - czy to normalne ?



Breko
19-11-2006, 17:43
Problem:

kupiłem nowe radyjko, nagrałem MP3 (ok 150 kawałków) wkładam CD a radyjko mówi ze max 40 kawalków zagra, dochodzi do 40 i jak sie skonczy zaczyna grac 1. W instrukcji nic nie jest napisane na ten temat. Moze ktos sie z czyms takim spotkał, moze to normalne a moze mam cos uszkodzone?

za wszelkie sugestie z góry dziekuje

:beer: pozdro :beer:

Tuner.Pl
19-11-2006, 18:06
a masz je nagrane w folderach ? niktore radia czytaja tylko mp3 z folderow a reszty nie widzi...

Breko
19-11-2006, 18:35
a masz je nagrane w folderach ? niktore radia czytaja tylko mp3 z folderow a reszty nie widzi...


mam je nagrane normalnie, same kawalki luzem na CD, myslalem ze jak zgram w folderach to radio nie zobaczy mp3, teraz zgram w folderach ale obawiam sie ze tez bedzie lipa.

digital123
19-11-2006, 18:38
mam je nagrane normalnie, same kawalki luzem na CD, myslalem ze jak zgram w folderach to radio nie zobaczy mp3, teraz zgram w folderach ale obawiam sie ze tez bedzie lipa.

Pierwsze pytanie, czy nagrywales wszystko naraz, czy w oddzielnych sesjach??


Bo jeśli w sesjach, to wiekszość radii nie radzi sobie z odczytaniem dogrywanych sesji :satan:

pawulon
19-11-2006, 20:32
mam je nagrane normalnie, same kawalki luzem na CD, myslalem ze jak zgram w folderach to radio nie zobaczy mp3, teraz zgram w folderach ale obawiam sie ze tez bedzie lipa.

Pierwsze pytanie, czy nagrywales wszystko naraz, czy w oddzielnych sesjach??


Bo jeśli w sesjach, to wiekszość radii nie radzi sobie z odczytaniem dogrywanych sesji :satan:

W oryginalnym MP3 Forda, w instrukcji jest dodatkowo zapis, że radio czyta tylko prawidłowo zamknięte płyty, tych nagrywanych w trybie wielosesyjnym może nie widzieć w ogóle.

Breko
19-11-2006, 20:36
nagrywałem je jako jedna sesje no i nie powiedzialem ze to oryginalne radio forda. skad takie przypuszczenia ??? :wall:

pawulon
19-11-2006, 20:43
nagrywałem je jako jedna sesje no i nie powiedzialem ze to oryginalne radio forda. skad takie przypuszczenia ??? :wall:

Nie zakładam, że to musi być radio Forda, mówię generalnie, może się tak złożyć, że i w Twoim radio jest podobnie.

Tuner.Pl
19-11-2006, 20:44
nagraj w folderze 1 i zobacz wtedy...a jak nie to google/model radia i heja

STIG
19-11-2006, 23:28
Nagaraj jedną sesją i zamknij płyte... :metal powinno pomóc :beer:

Breko
20-11-2006, 00:35
Nagaraj jedną sesją i zamknij płyte... :metal powinno pomóc :beer:

nagrałem jedna sesje (ok 150 utworów) i zamknąłem płyte. W kompie "widzi" wszystkie, a w autku tylko 40. Jutro cos zgram w katalogach, ale obawiam sie ze katalogu moze nie widzieć . Słyszałem że niektóre radia maja małą pamiec i dlatego np moze tak byc.

zbigniew
20-11-2006, 01:13
zgadza się, u mnie po włożeniu mp3 wyświetla się "max 40" i coś tam i jeżeli wyświetla tytuły to tak jest, 40 i koniec, ale jak nagrywam właśnie coś w jednym folderze np. jakieś "the best of...", to nie wyświetla poszczególnych tytułów tylko to "the best of..." i może grać te 150 utworów

Breko
20-11-2006, 10:54
zrobie tak dzisiaj i sie okaze co i jak. poinformuje o wynikach :beer: :beer:

Lolo
20-11-2006, 15:41
Zaloz 4 katalogi w kazdy katalog do 40 utworow i jazda.... skoro ci czyta 40 plikow z folderu root to sczyta ci kazde 40 z innego folderu...

Ale zescie mnie zaskoczyli z tymi plytami. Ja co 2-3 tygodnie cos dogrywam do :plytki miesiaca", nie zamykam sesji, czesto ponad 99 plikow w katalogu i nigdy nic takiego mi sie nie zdarzylo....

Breko
20-11-2006, 20:03
:dres: no to rozgryzłem tego sprzęta :))
Więc wyglada to nastepujaco: najpierw poszukałem klika CD wczesniej nagranych i pobiegłem do auta, miałem 2 CD.

Pierwszy CD był nagrany w jednym katalogu w którym było 72 kawałki, wsadziłem i poszło, na wyswietlaczy wyskoczyło max 72.Spoko wszystko gra :metal

Drugi CD był bardziej skąplikowany. Na CD najpierw jeden katalog ze wspólną nazwą, nastepnie w tym katalogu 6 szt kolejnych katalogów w których juz poszczególne kawałki. Wsadziłem CD, wyswietlacz powiedział ze max cos tam ok :niewiem: 107 chyba i zaczeło grac, wszystki grały, szło kolejno od 1 do ostatniego.

Po tym tescie zrobiłem sie madrzejszy i poszedłem do domu :pc: zacząłem zgrywać mp3. Dla własnej wygody wrzuciłem na CD 13 katalogów (tyle sie zmiesciło rozmiarowo) z 10 kawałkami w każdym. Myśle ze tak bedzie miło, fajnie i szybko szukac konkretnego utworu.


Wnioski własne: posłuchaj :bigok: kolegów jak te :ass: w instrukcji nic nie napisali i zagrywaj w katalogach.

Wielkie pozdro i thx dla wszystkich

To dla was chłopaki
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: