PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] Pytanie drzwi tylne MK II



Salex
19-11-2006, 18:25
Witam

Mam pytanie - mam mondka 2,0 1998 HB - i związanie z nim pytanie o drzwi tylne - otóż jak otwieram drzwi z tyłu jest tam taki czarny owalny plastik na scianie pojazdu na wysokosci zagłówka (dziwnie pasuje do kształtu napisu mondeo lub ghia na drzwiach od zewnątrz). Nie byłoby w tym nic dziwnego gdybym nie widział tam wlotów powietrza w jednym z Mondów pod marketem. Możecie mi powiedzieć do czego to służy ? i co można z tym zrobić ??

Pozdrawiam

pawulon
19-11-2006, 20:38
Wloty powietrza to mogłeś widzieć tylko w MkI, i nie jest to żaden prawdziwy wlot tylko taka ozdóbka.
Wiele osób w MkI wywala te "kratki" i po niewielkiej przeróbce montuje w to miejsce takie zaślepki od MkII

krzys-68
19-11-2006, 20:57
Witam

Mam pytanie - mam mondka 2,0 1998 HB - i związanie z nim pytanie o drzwi tylne - otóż jak otwieram drzwi z tyłu jest tam taki czarny owalny plastik na scianie pojazdu na wysokosci zagłówka (dziwnie pasuje do kształtu napisu mondeo lub ghia na drzwiach od zewnątrz). Nie byłoby w tym nic dziwnego gdybym nie widział tam wlotów powietrza w jednym z Mondów pod marketem. Możecie mi powiedzieć do czego to służy ? i co można z tym zrobić ??

Pozdrawiamtzw otwór technologiczny,rzeczywiscie wykorzystywany do wentylacji zamknietego profilu :satan:

DIGITAL
19-11-2006, 23:44
Ale jak chcesz to z tego co mi sie wydaje to po wyjęciu tj zaslepki jest otwór to też możesz sobie kratke zapakować :satan: