PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] TravelPilot EX - długie przerwy pomiędzy mp3.



piepia
23-09-2015, 16:11
Witam,
Jak u Was z wczytywaniem mp3? U mnie pomiedzy utworami odtwarzacz "mysli" ok. 6-7 sekund nim przejdzie do kolejnego utworu. Strasznie irytujace w szczegolnosci gdy chce sie przeskoczyc kilka utworow do przodu i za kazdym razem trzeba czekac. AudioCD otwarza normalnie.
U Was tez tak jest czy to ja zle nagrywam plyte? ;) Kompilacja z danymi, sesja na plycie zamknieta.

ARTi
23-09-2015, 16:20
Nie jestem teraz pewny czy czasem to radio nie jest zoptymalizowane pod mp3 128 lub 256kbps gdzie większość mp3 ma 320.

Spróbuj nagrać kilka utworów w takiej jakości i daj znać ;)

piepia
23-09-2015, 17:00
Poczulem sie teraz niemilo zaskoczony :P Bo sporo muzyki kupuje w formie cyfrowej i jest to wlasnie jakosc 320kbps. Na 128 nawet nie patrze.. No ale trzeba bedzie sprobowac. Dzieki za podrzucenie pomyslu :)

//edit
Dorwałem sie do instrukcji Blaupunkta i wyczytalem co nieco. Faktycznie masz racje. Kawalki powinny byc w jakosci 256kbps.

Troche info z manuala jakby ktos mial podobny problem:

Aby zminimalizować problemy, nie nagrywaj płyt z prędkością większą niż 16x. Należy korzystać z płyt formatu zgodnego z ISO 9660
Poziom 1/Poziom 2 lub Joliet. (...) Twój odtwarzacz ma ośmiostopniowe drzewo katalogowe. Kolejne stopnie katalogów nie będą rozpoznane ani odtworzone.

Tworząc (kodując) pliki MP3 z plików audio, stosuj przepływności bitowe od 8 do maksymalnie 256 kb/s przy częstotliwości próbkowania od 8 do 48 kHz. Urządzenie odtworzy tylko pliki MP3 z rozszerzeniem “mp3”.

Jeżeli użyjesz płyty CD z zawierającej zarówno ścieżki audio CD, jak i ścieżki MP3, urządzenie odtworzy tylko ścieżki audio CD.