PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Zablokowałem Radio z GPS'em



rafalinski
24-11-2006, 02:38
Witam jestem nowy w MKP.
tez od niwdawna jestem posiadaczem mondeo z 2001 roku z silnikiem 1,8 DURATEC.Autko sprowadziłem z holandii.problem polega na tym ze zblokowałem nawigacje 9000 VNR (chyba to jest prawidłowa nazwa tego sprzetu) podajac czterokrotnie nieprawidłowy kod(kod wprowadzałem taki jak podaje ksiązka dołączona do tego radyjka moze sekwencja klawiszy albo samo potwierdzanie kodu było nieprawidłowe) :( po tym jak podałem 4 razy zły kod wszystkie klawisze sa zablokowane a na wyswietlaczu pojawił sie zegar odliczajacy 30 min.
pytanie:
co sie stanie jak upłynie te 30min?czy zablokuje sie na dobre ?czy tez po uplywie tego czasu bede(tak jak to przeczytałem w jednym z postów na temat zwyklego(bez gps) fordowskiego radia) mogl wprowadzic poprawnie kod?
czy ktos z uzytkowników miał podobny problem?
barzdo prosze o pomoc jak temu zaradzic.pozdrawiam wszystkich
Rafał

krzys-68
24-11-2006, 09:15
Witam jestem nowy w MKP.
tez od niwdawna jestem posiadaczem mondeo z 2001 roku z silnikiem 1,8 DURATEC.Autko sprowadziłem z holandii.problem polega na tym ze zblokowałem nawigacje 9000 VNR (chyba to jest prawidłowa nazwa tego sprzetu) podajac czterokrotnie nieprawidłowy kod(kod wprowadzałem taki jak podaje ksiązka dołączona do tego radyjka moze sekwencja klawiszy albo samo potwierdzanie kodu było nieprawidłowe) :( po tym jak podałem 4 razy zły kod wszystkie klawisze sa zablokowane a na wyswietlaczu pojawił sie zegar odliczajacy 30 min.
pytanie:
co sie stanie jak upłynie te 30min?czy zablokuje sie na dobre ?czy tez po uplywie tego czasu bede(tak jak to przeczytałem w jednym z postów na temat zwyklego(bez gps) fordowskiego radia) mogl wprowadzic poprawnie kod?
czy ktos z uzytkowników miał podobny problem?
barzdo prosze o pomoc jak temu zaradzic.pozdrawiam wszystkich
RafałPo 30 min bedziesz mogł ponownie sekwencje wprowadzic.Jednak jesli nie uda sie to ASO i odblokowywanie płatne :wall:

rafalinski
24-11-2006, 10:04
zaraz popracuje nad profilem :) wypełniłem (wszystko tak mi sie wydaje) podczas wypełniania ankiety pierwszej rejestracji myslalem ze to wystarczy:) zaraz sie tym zajme.
tylko jeszcze jedno pytanie:
wprowadzenie kodu odbywa sie przy uzyciu klawiszy od 1 do 4 a czym sie potwierdza? bo czytałem wczesniej tu na forum ze klawiszem 5 ale dotyczyło to radia FORD.czy u mnie moze byc tak samo?
dziękuje wszystkim
dziekuje krzys 68

vMZe
24-11-2006, 10:22
W profilu trzeba uzupełnić pola Skąd i Auto :metal

krzys-68
24-11-2006, 10:43
zaraz popracuje nad profilem :) wypełniłem (wszystko tak mi sie wydaje) podczas wypełniania ankiety pierwszej rejestracji myslalem ze to wystarczy:) zaraz sie tym zajme.
tylko jeszcze jedno pytanie:
wprowadzenie kodu odbywa sie przy uzyciu klawiszy od 1 do 4 a czym sie potwierdza? bo czytałem wczesniej tu na forum ze klawiszem 5 ale dotyczyło to radia FORD.czy u mnie moze byc tak samo?
dziękuje wszystkim
dziekuje krzys 68"google" twoim przyjacielem,instrukcje sa dostepne :satan:

rafalinski
03-12-2006, 15:35
problem rozwiazany:)
tak jak podejzewalem poprzedni własciciel zmienił kod :wall: i dopiero po wyjeciu radyjka ukazał sie oczom moim prawidłowy kod:)

dziekuje wszystkim za zainteresowanie i za pomoc
pozdrawiam wszystkich
rafał