PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] stuki gdzieś z tyłu - filmik



Kuchar
17-11-2015, 16:48
Witam!
Nim mnie zganicie to powiem, że szukałem na forum rozwiązania i częściowo wiem już co może być elementem zużytym.
Jednak nagrałem filmik, który powinien Wam - fachowcom ustalić co to, a mi bezproblemowo rozwiązać problem.
Na prostej drodze oczywiście cisza, a na nierównościach potwornie wkurzające te stuki i trzeba coś z tym zrobić. :)
https://www.youtube.com/watch?v=ljNn2uTpmco

Kuchar
18-11-2015, 23:31
nikt nie ma pomysłu? :(
Wszystko z wnętrza wyrzucone, siedzenia nie trzaskają, koło zapasowe, klucze, podnośnik - wszystko na swoim miejscu .
Linki z ręcznego luźne może to być to?

Kuchar
18-11-2015, 23:39
Z tego co czytałem dużo osób pojechało i wizyta na stacji diagnostycznej nie przynosiła wymarzonych rezultatów dlatego pytam bo być może właśnie ktoś miał podobnie.

djdeejayf
19-11-2015, 00:00
NIe słychać dobrze, ale to dźwięk taki jakby coś w bagażniku latało? Jeśli tak, to gumy na łącznikach sprawdź, ja mam to samo, a raczej miałem, stoi u mechanika, ale podobno już zrobione i jest cisza z tłuczeniem :) Zaczeło się od delikatnych stuków podobnych do latających w bagażniku butelek przy małych dziurach i pofalowanym asfalcie, a później, jak gumy całkiem padły, to już tłuczenie nonstop, nawet na prostej drodze. Na przeglądzie przy szarpaniu nie znaleźli, mechanik też nie znalazł, dopiero po wejściu na kanał i poproszeniu by ktoś bujał samochodem na wszystkie strony i patrzeniu co i gdzie wyszło, że gum niema już praktycznie :)

Racuch
19-11-2015, 00:36
A ramka na tablicę rejestracyjną dobrze dolega do klapy? Bo z filmiku słabo słychać, ale ten dźwięk mi przypomina to co u mnie było jak kupiłem swój bolid. Ramka sobie słabo dolegała i na nierównościach nachrzaniała w klapę, dopiero jak przykleiłem ją dobrze na taśmę dwustronną to stukanie ustało :up:

Kuchar
20-11-2015, 13:24
Ramka trzyma się dobrze, klapa również nie podskakuje więc to nie to.
Pojechałem na wymianę przegubu dzisiaj i powiedziałem żeby zerknęli na ten tył więc czekam na relację.