PDA

Zobacz pełną wersję : Może ktoś coś podpowie ? :)



kashpir
07-12-2015, 22:48
Witajcie mam zamiar zakupić Forda Mondeo st 220 Nawet upatrzyłem już sobie pewien egzemplarz ale potrzebuje fachowego rzutu oka na samochód zamieszczam link
http://otomoto.pl/oferta/ford-mondeo-ford-mondeo-st220-blue-perf-recaro-dvd-navi-ii-lift-sprawdz-ID4p0C0D.html
A więc tak zna ktoś tego? handlarza sugeruje się że handluje tylko st-kami. Bo wiadomo że przy tej cenie chciałbym się czegokolwiek dowiedzieć o sprzedawcy ... No i jak oceniacie samo auto coś widać niepokojącego na zdjęciach ? Prosze o odpowiedź i pozdrawiam!!! 5!

Stasio1948
08-12-2015, 11:02
Wydaje mi się że to jest auto od StFana.Jeśli tak to omijaj szerokim łukiem.Poczytaj temat u samej góry w przyklejonych "Obejrzane ST 220".

Kleber
08-12-2015, 14:02
zachowaj daleko idącą ostrożność

este220
08-12-2015, 16:10
Ludzie czy to się kiedyś skończy ? Najwięcej do powiedzenia oczywiście mają ludzie pokroju Stasio czy jakiś inny dzieciak którego jednym z głównych hobby życia jest to aby siąść na forum i oczerniać inną osobę bo coś gdzieś przeczytał 2 lata temu i trzeba podtrzymać i siać dalej fejm. Auto godne polecenia, jedź sprawdzaj i uwierz mi że będziesz bardzo zadowolony. Masz w tym przedziale cenowym obecnie 3 sztuki u gościa do oglądnięcia, porównaj, żadnego wróżenia z fusów jak stoją trzy takie same koło siebie, nikt nie zagwarantuje lepszej opcji. Bardzo ładna sztuka, niebieski sedan to rzadkość, dodatkowo drugo-liftowy.

zalexPL
08-12-2015, 16:40
kolejna OKAZJA, nic tylko brać w ciemno - oczywiście sarkazm.
nie ma bata żebym uwierzył że takie auto po 10 latach ma 117k km i to jeszcze z DE.
ale może to jakiś cud przedświąteczny, jedź sprawdź osobiście bo ST w dobrym stanie to jak ze świecą szukać!
a kolega powyżej to uprawia auto promocje ewidentnie ma w tym jakiś interes, czyli nie można mówić o obiektywizmie.:red:

exter121
08-12-2015, 17:34
No cóż . Są sprawdzone sposoby kupowania aut .Sprawdzasz po VIN-ie i książce jego historię ,potem czy nie jumany , bierzesz kogoś kto się zna , jedziesz do SO na oględziny .Jak wszystko OK to bierzesz lub nie .Przebieg moim zdaniem za mały - ale nie niemożliwy .

KamilJaworzno
08-12-2015, 18:12
kolega to nikt inny jak stfan we własnej osobie, więc swoje chwali. renomę się buduje dobrymi samochodami, a nie przez forum panie damianie. ja bym np. gościa od mojego mk4 polecił mimo że przebieg cofnął

Jakub
08-12-2015, 20:44
ja bym np. gościa od mojego mk4 polecił mimo że przebieg cofnął:wow:
Ja bym mu zycie uniemilił.

KamilJaworzno
08-12-2015, 21:09
ja bym np. gościa od mojego mk4 polecił mimo że przebieg cofnął:wow:
Ja bym mu zycie uniemilił.

stąd teżjak powszechnie wiadomo zasponsorował mi wymianę rozrządu i resztę rzeczy po 200kkm. ale to tylko dlatego że cofnął tylko 15k, inaczej oddałby więcej. poza tym wszystko co mówił okazało się prawdą, włącznie z pomalowanym zarysowaniem o dł. 10cm na błotniku z tyłu (sprawdzone w aso). przede wszystkim koleś był bezproblemowy i się bardzo zainteresował sprawą. natomiast jak ktoś tu wklei auto od niego to go ostrzegę, a widziałem takie samo mdo, różni się tylko felgami. prawdopodobnie z tej samej floty :)

Tymek_88
08-12-2015, 21:31
Bardzo ładna sztuka, niebieski sedan to rzadkość, dodatkowo drugo-liftowy.

Ja tu widzę stare progi więc nie do końca drugi lift, no chyba że tylko środek. Albo jest z pierwszej połowy 2005r.

Stasio1948
11-12-2015, 13:30
Najwięcej do powiedzenia oczywiście mają ludzie pokroju Stasio

No,złego słowa nie powiedziałem,radziłem tylko omijać ale uderz w stół........Mam podstawy sądzić że to StFan we własnej osobie ale już pod innym nickiem.
Pytanie:
Ile razy konto StFan i jego konta-klony (a miał ich niemało) zostały zbanowane na tym forum właśnie z powodu przekrętów z kupowanymi u niego samochodami?
Ale święte oburzenie jak ktoś prawdę pisze.

Netoper
11-12-2015, 14:19
Ludzie czy to się kiedyś skończy ?
No ale co się ma skończyć skoro ludzie którzy byli widzieli, opisują co zastali. Więc prośba aby przestali pisać jest nie na miejscu.


Auto godne polecenia,
Twierdzi to osoba której nikt nie zna a wręcz żyje z tego żeby za wszelką cenę wcisnąć komuś auto, licząc że jak przejedzie ileś setek kilometrów, to nie będzie chciała z pustymi rękoma wracać.

Dobry produkt/firma sama się obroni właśnie rzetelnością, a skoro jest jak jest no to trzeba mieć pretensję do siebie, że ludzie jadą wiele kilometrów aby dokonać zachwalonego pojazdu a na miejscu widzą - porażkę, i się później dzielą wiadomościami o tym co zastali.
Natomiast zastanawiające jest że niby tyle perełek było i się sprzedało, nikt tego w realu jeszcze nie widział.

exter121
11-12-2015, 15:52
Ludzie czy to się kiedyś skończy ?
No ale co się ma skończyć skoro ludzie którzy byli widzieli, opisują co zastali. Więc prośba aby przestali pisać jest nie na miejscu.


Auto godne polecenia,
Twierdzi to osoba której nikt nie zna a wręcz żyje z tego żeby za wszelką cenę wcisnąć komuś auto, licząc że jak przejedzie ileś setek kilometrów, to nie będzie chciała z pustymi rękoma wracać.

Dobry produkt/firma sama się obroni właśnie rzetelnością, a skoro jest jak jest no to trzeba mieć pretensję do siebie, że ludzie jadą wiele kilometrów aby dokonać zachwalonego pojazdu a na miejscu widzą - porażkę, i się później dzielą wiadomościami o tym co zastali.
Natomiast zastanawiające jest że niby tyle perełek było i się sprzedało, nikt tego w realu jeszcze nie widział.

No właśnie .Jak kupowałem swojego to odbyłem 300 km wycieczki krajoznawczej . Gdyż nie kupiłem .Zaś sprzedający zmienił fotki na mniej wyraźne .Natomiast handlarz u którego kupiłem przez telefon powiedział o wszystkich mankamentach auta , i o dziwo mówił prawdę .Mimo najszczerszych chęci nic więcej nie znalazłem .Dobra firma sama się obroni - jak napisałeś .

KamilJaworzno
12-12-2015, 00:36
to stfan. wiem bo pisał do mnie żebym usunął wpisy o nim. cóż, opinie nie biorą się z kosmosu

RaFi_mk2V6
12-12-2015, 08:41
khapir omojaj limanowa,siekierczyne i inne miejsca stfana z daleka jak i jego auta

este220
12-12-2015, 16:20
śmieszne forum i śmieszni jego hejterzy, zgasił bym was po kolei ale gó*no sie nie pali.

Konto banowane mam co chwilę i mod który ma władze do lockingu to jakiś zwykły pionek który myśli że zniechęci mnie do korzystania z forum. Zero odpowiedzi na pw, łatwiej zrobić na złość i kliknąć bana :jaja:

Taa jasne ludzie widzieli i opisują TYLKO PRZYTOCZ MI jeden z drugim taką własnie sytuacje, bo ja jedyne co widze na forum to ten temat!!!! --> http://www.mondeoklubpolska.pl/showthread.php/146295-ST-do-sprawdzenia

i kilka innych wpisów zadowolonych ludzi gdzieś w temacie obejrzane st220 tylko oczywiście jak zwykle pozytywne wpisy lecą zaraz w zapomnienie, złe sprzed kilku lat sieją się nadal.

I wszystkim którzy się zastanawiają czy można wybrać się oglądnąć do mnie auto polecam przeczytać w/w temat bo TO SĄ LUDZIE KTÓRZY BYLI I WIDZIELI A NIE DZIECI Z INTERNETU KTÓRZY COŚ GDZIEŚ PRZECZYTAJĄ I NAKLEPIĄ NA KLAWIATURZE BZDURY DODAJĄC SWOJE BAJKI.
Sprzedałem już masę STeków i jakoś nigdy żaden ani nie chciał wrócić ani nie wrócił. Nie wytłumaczalne ? Było już wielu ludzi którzy kupili u mnie auto czytając wczesniej te wasze wypociny, jadąc xxx km myślac że jakiś dzieciak na forum może ma racje, na szczęście jak to ktoś ładnie napisał produkt sam się broni. Ale oczywiście tego nikt nie pamięta, bo powiela się tylko złe opinie nawet sprzed kilku lat, te pozytywne są nie ważne.

Auta o które jestem posądzany jako w słabym stanie to szroty z polski KTÓRYMI ZAJMOWAŁEM SIĘ 2 LATA TEMU. Co drugi miecio magik mechanik i lakiernik lepszy. Aut zza granicy nie da przybliżyć do stanu krajowego więc na chłopski zdrowy rozum pomyślcie jak mogą być auta w słabym stanie skoro przyjechały zza granicy i często mają książke prowadzoną do końca a nie jak w polsce przez okres gwarancyjny głównie.

KTO MĄDRY I MA ROZUM W GŁOWIE zrozumie moje przesłanie, czytając te hejty faktycznie można się zniechęcić, ale kto nie ryzykuje ( ryzyka brak ) ten nie cieszy się fajnym wózkiem. Miałem już kilku klientów z polecenia osób które zakupiły, ludzie pobrali sporo partsów tuningowych, zawsze wspieram pomocą techniczną i czymkolwiek co potrzeba. Taka ot auto reklama :skromny:

Tyle, wiem walka z wiatrakami, z hejterami nie wygram bo mają na to czas i traktują oczernianie jako hobby

exter121
12-12-2015, 17:41
śmieszne forum i śmieszni jego hejterzy, zgasił bym was po kolei ale gó*no sie nie pali.

Konto banowane mam co chwilę i mod który ma władze do lockingu to jakiś zwykły pionek który myśli że zniechęci mnie do korzystania z forum. Zero odpowiedzi na pw, łatwiej zrobić na złość i kliknąć bana :jaja:

Taa jasne ludzie widzieli i opisują TYLKO PRZYTOCZ MI jeden z drugim taką własnie sytuacje, bo ja jedyne co widze na forum to ten temat!!!! --> http://www.mondeoklubpolska.pl/showthread.php/146295-ST-do-sprawdzenia

i kilka innych wpisów zadowolonych ludzi gdzieś w temacie obejrzane st220 tylko oczywiście jak zwykle pozytywne wpisy lecą zaraz w zapomnienie, złe sprzed kilku lat sieją się nadal.

I wszystkim którzy się zastanawiają czy można wybrać się oglądnąć do mnie auto polecam przeczytać w/w temat bo TO SĄ LUDZIE KTÓRZY BYLI I WIDZIELI A NIE DZIECI Z INTERNETU KTÓRZY COŚ GDZIEŚ PRZECZYTAJĄ I NAKLEPIĄ NA KLAWIATURZE BZDURY DODAJĄC SWOJE BAJKI.
Sprzedałem już masę STeków i jakoś nigdy żaden ani nie chciał wrócić ani nie wrócił. Nie wytłumaczalne ? Było już wielu ludzi którzy kupili u mnie auto czytając wczesniej te wasze wypociny, jadąc xxx km myślac że jakiś dzieciak na forum może ma racje, na szczęście jak to ktoś ładnie napisał produkt sam się broni. Ale oczywiście tego nikt nie pamięta, bo powiela się tylko złe opinie nawet sprzed kilku lat, te pozytywne są nie ważne.

Auta o które jestem posądzany jako w słabym stanie to szroty z polski KTÓRYMI ZAJMOWAŁEM SIĘ 2 LATA TEMU. Co drugi miecio magik mechanik i lakiernik lepszy. Aut zza granicy nie da przybliżyć do stanu krajowego więc na chłopski zdrowy rozum pomyślcie jak mogą być auta w słabym stanie skoro przyjechały zza granicy i często mają książke prowadzoną do końca a nie jak w polsce przez okres gwarancyjny głównie.

KTO MĄDRY I MA ROZUM W GŁOWIE zrozumie moje przesłanie, czytając te hejty faktycznie można się zniechęcić, ale kto nie ryzykuje ( ryzyka brak ) ten nie cieszy się fajnym wózkiem. Miałem już kilku klientów z polecenia osób które zakupiły, ludzie pobrali sporo partsów tuningowych, zawsze wspieram pomocą techniczną i czymkolwiek co potrzeba. Taka ot auto reklama :skromny:

Tyle, wiem walka z wiatrakami, z hejterami nie wygram bo mają na to czas i traktują oczernianie jako hobby

Kto mądry i ma rozum ten poniał .

RaFi_mk2V6
13-12-2015, 08:27
śmieszne forum i śmieszni jego hejterzy, zgasił bym was po kolei ale gó*no sie nie pali.

pozytywne wpisy lecą zaraz w zapomnienie, złe sprzed kilku lat sieją się nadal.
dziwisz sie idioto ze ida zapomnienie?
nie dosc ze byles wałkiem ,ktory nagle zmienil sie w szlachetnego handlowca,to masz jeszcze pretensje?gamoniu?
dostales multi bany i bedziesz dostawal bo taki jest regulamin a swoje auta wsadz se glebeoko w 4 itery marny handlarzyno
az dziw mze ci jeszcze nikt ryja nie obil

Linarr
13-12-2015, 12:26
poczytaj sobie ten wątek zanim dostaniesz bana, fajną perełkę sprzedałeś :jaja::jaja:
http://mondeoklubpolska.pl/showthread.php/145903-ST220-zakupione

RaFi_mk2V6
13-12-2015, 12:39
Linar uwazaj zaraz wpadnie obronca ucisnionych sam don mondeo i jego giermek leshek :D

a tak serio to neich dalej kupuja u tegi mirka handlarza auta ,ja z czystym sumieniem z kazdego moge sie smiac dowoli,bo sory ,ale jesi ktos ma taka a nie inna przypieta latke,to chyba lepiej pieszo chodzic niz az tak ryzykowac

Netoper
14-12-2015, 14:21
śmieszne forum i śmieszni jego hejterzy, zgasił bym was po kolei ale gó*no sie nie pali.
To skoro tak cię ciągnie do tego towarzystwa to znaczy że się lubisz w takich rzeczach i w realu taplać.


na szczęście jak to ktoś ładnie napisał produkt sam się broni.
No jak na razie nie widać aby coś się samo obroniło, skoro tyle tych produktów żeś nasprzedawał to kurna szkoda że ich nie widać.
Widoczne natomiast są twoje chamskie odzywki po których nawet jakbym chciał zobaczyć te rodzyny, to sposób w jaki się wypowiadasz wręcz odrzuca żeby w realu z tobą mieć chęć do kontaktu a tym bardziej zawrzeć jakąś umowę.