PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] subwoofer z mkIV ?



stephanozz
08-12-2015, 02:17
Witam,
pytanie jak w temacie...
Czy do MKIII będzie pasował subwoofer z MKIV??
Taki jak w aukcji: http://allegro.pl/ford-mondeo-mk4-subwoofer-oryginal-bs7t19a067-ab-i5732248946.html

Czy ktoś już próbował zamontować taki woofer w MKIII?

Radio już zmieniłem na SONY GTX-300S... Już jest kolosalna poprawa, ale wiadomo... apetyt rośnie w miarę jedzenia :)
Z góry dzięki za konstruktywne odpowiedzi.
pozdrawiam
Szymon

pio_go
08-12-2015, 18:52
Witam,
sam jestem na etapie rozkminiania jak to zamontowac w mk4 i nie jest to taka prosta sprawa, jesli chcesz miec wszystko tak jak to sobie wymyslil producent. Po pierwsze musisz miec wtyke w bagaznku a po drugie trzeba to jeszcze aktywowac w ccc.

stephanozz
09-12-2015, 23:29
Witam,
sam jestem na etapie rozkminiania jak to zamontowac w mk4 i nie jest to taka prosta sprawa, jesli chcesz miec wszystko tak jak to sobie wymyslil producent. Po pierwsze musisz miec wtyke w bagaznku a po drugie trzeba to jeszcze aktywowac w ccc.

Witam,
no ja nie będę miał tak jak sobie to producent wymyslił, bo chyba nawet do MK3 nie było subwooferów dedykowanych :)
Wtyczka w bagażniku mi nie jest potrzebna, bo nie powinno jej tam chyba nawet być :) poprowadzę sobie kable pod tapicerką z bagażnika do deski rozdzielczej z dwiema wtyczkami do radia... i z dwiema (chyba) do woofera...
Nie wiem co to aktywacja w ccc :niewiem:

Wiem, że moje radio ma przedwzmacniacz i filtr dla subwoofera... tylko nie wiem jak to się wszystko podłącza i czy ten woofer z MK4 będzie pasował do otworu koła zapasowego (którego nie wożę) w MK3... to jest moje zasadnicze pytanie...
No i mam nadzieję, że moje radio obsłuży bezproblemowo ten subwoofer...