PDA

Zobacz pełną wersję : dobry warsztat diesla Lublin



fazi
01-06-2005, 11:48
siemka pytam o dobry i niedrogi warsztat diesla w Lublinie lub okolicy moze jakieś namiary z góry dzieki za pomoc 8O

STraits
01-06-2005, 13:09
Jakby co na ramki Mondeo Klub Polska są zniżki u Podkowy - www.podkowa.lublin.pl Widziałem że diesele robią - generalnie to robią FORDy, i nie najgorzej im to wychodzi.

bis2
15-10-2006, 11:35
witam wszystkich,
kupilem miesiac temu swoje pierwsze 4 kolka i padlo na mondka i to diesla :)

-potrzebuje porady gdzie zajrzec przed zima co wymienic

-potrzebuje takze napmiar na dobrego mechanika od rozrzadu bo chcialbym wymienic...(bo jak czytam na forum, jak znajde jakiegos lajze to bede mial tylko problemy)...wiec moje pytanko gdzie w poblizu lublina znajde??

-podkowa jest dobra?? (kumpel pojechal na diagnostyke swoim i teraz mi odradza bo nic nie znalezli a chcieli kase)

-z gory bede wdzieczny za odp.
mondek mkII 1.8td, 96, endu

ps.jezeli w okolicach lublina nic godnego polecenia nie ma to moze w okolicach warszawy mi cos polecicie?? (oczywsicie wolalbym ok.lublina, ale jak ma byc dobrze zrobione...to sie przewioze:) )

STraits
15-10-2006, 12:09
witam wszystkich,
kupilem miesiac temu swoje pierwsze 4 kolka i padlo na mondka i to diesla :)

-potrzebuje porady gdzie zajrzec przed zima co wymienic

-potrzebuje takze napmiar na dobrego mechanika od rozrzadu bo chcialbym wymienic...(bo jak czytam na forum, jak znajde jakiegos lajze to bede mial tylko problemy)...wiec moje pytanko gdzie w poblizu lublina znajde??

-podkowa jest dobra?? (kumpel pojechal na diagnostyke swoim i teraz mi odradza bo nic nie znalezli a chcieli kase)

-z gory bede wdzieczny za odp.
mondek mkII 1.8td, 96, endu

ps.jezeli w okolicach lublina nic godnego polecenia nie ma to moze w okolicach warszawy mi cos polecicie?? (oczywsicie wolalbym ok.lublina, ale jak ma byc dobrze zrobione...to sie przewioze:) )


http://www.podkowa.lublin.pl - powołuj się na MondeoKlubPolska. Odnośnie diagnostyki - podłączenie pod komputer dla MKP kosztuje 45 PLN. Nomalnie 80. Jeżeli w elektronice nic nie wykazał komputer to też jest forma badania tylko nie wykazała błędów więc nie dziwię sie że chcieli kase. Jak idziesz do prywatnego gabinetu lekarskiego i powie że jesteś zdrowy to też nie płacisz ? Czas kosztuje - ryzyko podłaczenia komputera i jego awarii podczas podłączania warsztaty wkalkulowują w koszt działalności. Rozrządów w TD robią średnio 3-4 na tydzień. Jeżeli chcesz dobrą cene to daj znać na priv. Jak trafisz na jednego gościa za ladą to raczej nie będziesz zadowolony z kontaktu z nim, więc najlepiej daj znać do mnie na priv albo 607-11-58-22 to Ci pomoge.

madbit2
15-10-2006, 21:15
siemka pytam o dobry i niedrogi warsztat diesla w Lublinie lub okolicy moze jakieś namiary z góry dzieki za pomoc 8O






Jakby co na ramki Mondeo Klub Polska są zniżki u Podkowy - www.podkowa.lublin.pl Widziałem że diesele robią - generalnie to robią FORDy, i nie najgorzej im to wychodzi.



Straits na pewno Ci tam pomoże. wal jak w dym do niego

Sebi
16-10-2006, 11:55
ul. Wyzwolenia 130 tel. 743 99 06 - ciężko się dodzwonić. Podjedź do nich i pogadaj. Możesz też próbować podjechać do Wierzchowisk Woliński Diesel Service

qrw003
16-10-2006, 15:22
ul. Wyzwolenia 130 tel. 743 99 06 - ciężko się dodzwonić. Podjedź do nich i pogadaj. Możesz też próbować podjechać do Wierzchowisk Woliński Diesel Service

Też słyszałem dobre opinie o Wolińskim

kraVco
16-10-2006, 19:43
ul. Wyzwolenia 130 tel. 743 99 06 - ciężko się dodzwonić. Podjedź do nich i pogadaj. Możesz też próbować podjechać do Wierzchowisk Woliński Diesel Service
odradzam i jednego i drugiego chyba, że masz dużo kasy
na Wyzwolenia to ci powiedzą przyjedź to wyjmiemy zobaczymy podłączymy to i tamto a i tak g zrobią a kasy z ciebie zedżą, że ho ho i na koniec powiedzą, że ten typ tak ma, do tego stracisz cały dzień.
Woliński jest nastawiony głównie na obywateli dawnego WNP więc ceny ma z kosmosu. Nie polecam.

WBmondeo
16-10-2006, 19:45
ja swojego wstawiłem dzisiaj do Włocha w Skrobowie/k Lubartowa, zobaczymy co z tego bedzie :(

Sebi
16-10-2006, 20:47
Niezły klient od diesli jest w Rzeszowie nazywa się Hofman, jeździ tam znajomy ojca i go chwali, ale jednak ten Rzeszów jest trochę za daleko

Sebi
16-10-2006, 20:53
Niezły klient od diesli jest w Rzeszowie nazywa się Hofman, jeździ tam znajomy ojca i go chwali, ale jednak ten Rzeszów jest trochę za daleko

STraits
16-10-2006, 21:05
Niezły klient od diesli jest w Rzeszowie nazywa się Hofman, jeździ tam znajomy ojca i go chwali, ale jednak ten Rzeszów jest trochę za daleko

Jeśli chodzi o Diesela w mondeo mk1/mk2 to nie trzeba mieć szczególnej wiedzy na ten temat. Najważniejsza jest praktyka. Rozrządu nie da sie spaprać, najwięcej autek ma awarie po ustawieniu rozrzadu spowodowaną za mocnym naciągnięciem paska osprzętu. I o tym trzeba mocno pamiętać. Podkowa ma jedną zalete - ceny na częsci mamy na poziomie ABSCAR wynegocjowane, a często lepsze. Robota dużo tańsza i specjalizują sie w FORDach.

Sebi
16-10-2006, 21:08
Niezły klient od diesli jest w Rzeszowie nazywa się Hofman, jeździ tam znajomy ojca i go chwali, ale jednak ten Rzeszów jest trochę za daleko

blur
16-10-2006, 21:18
Mam znajomego ktory specjalizuje sie w dieslach (na trasie Lublin - Łęczna) problem jest taki ze czas oczekiwania teraz to początek listopada, facet ma poprostu mnostwo roboty i nie wciska miedzyczasie innych, tylko robi az skonczy.

madbit2
16-10-2006, 21:27
Woliński to pompiarz, i jest w tym dobry. sam miałem okazję u niego robic kilka rzeczy. I nie jest wcale taki drogi.


Wolę raz do niego pojechac i zapłacić niż jak bym miął do kilku jeżdzić i płaci kazdemu z osobna po niby niskiej cenie. A jeśłi chodzi o POdkowę, to tam ma wejście STraits i skoro mówi że tam jest Oki to znaczy że tak jest :jezyk1: :jezyk1: :jezyk1:

STraits
17-10-2006, 00:35
Woliński to pompiarz, i jest w tym dobry. sam miałem okazję u niego robic kilka rzeczy. I nie jest wcale taki drogi.


Wolę raz do niego pojechac i zapłacić niż jak bym miął do kilku jeżdzić i płaci kazdemu z osobna po niby niskiej cenie. A jeśłi chodzi o POdkowę, to tam ma wejście STraits i skoro mówi że tam jest Oki to znaczy że tak jest :jezyk1: :jezyk1: :jezyk1:


Od razu mówie - Podkowa sie na pompach nie zna. Tzn. może zdiagnozować usterke, etc. ale same pompy wozi do roboty na Wyzwolenia. Rozrząd nie ma nic wspólnego z pompą i do tego jest wymagana troche inna wiedza niż do np. naprawy pompy.

madbit2
17-10-2006, 22:30
Rozrząd nie ma nic wspólnego z pompą i do tego jest wymagana troche inna wiedza niż do np. naprawy pompy.


Dlatego napisałem ,że Woliński to pompiarz i na tym się zna. A nic nie mówiłem na temat rozrządu :jezyk1:

17-10-2006, 23:15
ul. Wyzwolenia 130 tel. 743 99 06 - ciężko się dodzwonić. Podjedź do nich i pogadaj. Możesz też próbować podjechać do Wierzchowisk Woliński Diesel Service
odradzam i jednego i drugiego chyba, że masz dużo kasy
na Wyzwolenia to ci powiedzą przyjedź to wyjmiemy zobaczymy podłączymy to i tamto a i tak g zrobią a kasy z ciebie zedżą, że ho ho i na koniec powiedzą, że ten typ tak ma, do tego stracisz cały dzień.
Woliński jest nastawiony głównie na obywateli dawnego WNP więc ceny ma z kosmosu. Nie polecam.

A kogo byś polecił, brać taksówkowa napewno ma jakiegoś majstra godnego polecenia :beer: :beer:

kraVco
18-10-2006, 13:35
A kogo byś polecił, brać taksówkowa napewno ma jakiegoś majstra godnego polecenia :beer: :beer:
no i tu jest problem z poleceniem dobrego warsztatu :wall: większość napraw wykonuję sam przy swoim mk :metal i tych bardziej zaawansowanych jak i tych mniej :metal miałem kiedyś dobrago mechaniora ale niestety wyjechał do anglii tam się dorabiać :wall: był dobry od diaseli a specjalizował się głównie pompami wtryskowymi. u mnie np dwa razy wymieniał rozrząd i jest wszystko w pożądku :metal akurat zbliża mi się kolejny termin wymiany rozrządu no i jestem w kropce do kogo się udać, żeby nie spartolił roboty :wall: być może, że sam spróbuje go wymienić w końcu to tylko mechanika :metal

z tego co słyszałem od kolegów to sobie chwalą warsztaty na górce a szczególnie ten garaż obok gdzie gościo regeneruje rozruszniki/alternatory, tam robi ojcec z synem - podobno dobrzy są, ale to już pozostawiam waszej opini.

lu
27-08-2012, 18:39
Podkowy nie polecam, jest kilka innych miejsc w Lublinie gdzie dobrze naprawią a nie ma potrzeby o cenę każdej części targować się jak na żydowskim zlocie:D A i tak na swoje wyjdą..