PDA

Zobacz pełną wersję : [Nadwozie] Myjnia - Wrocław



Minku
14-12-2015, 21:50
Witam,

Czy mógł by ktoś polecić myjnie we Wrocławiu gdzie m umyją i nawoskują auto na zimę za niezbyt wygórowana cenę? (krucho z kasa przed świętami). Tak spoglądam przez okno na mondziaka i serce się kraje jak go mróz szczypie i niszczy. W ciągu dnia dodatnie temperatury, auto wilgotne a wieczorem przymrozi i cała ta wilgoć zamarza;/. Niestety nie mam możliwości umycia samemu auta i nałożenia wosku. Wiem, że tanie woskowanie na myjniach nie zapewni pełnej ochrony, ale będę miał czyste sumienie, że w miarę możliwości zapewniłem choć minimalną ochronę:D

Pozdrawiam

piepia
15-12-2015, 15:19
Na Oporowie jest PielegnacjaAut.pl :) Myją auto i zabezpieczają woskiem Zymol ale cena od 380,- w gore ;)
Za samo umycie aktywną pianą + odsmolenie i jakis tani dressing na opony biorą od 50 dych w gore.
Możesz spróbować zadzwonić i sie dogadać co do indywidualnej wyceny.

Ogolnie teraz to juz troche za pozno na woskowanie jak sie nie ma garazu a firmy za polozenie wosku recznie zycza sobie od 250 w gore. Ja rozwiazalem to inaczej. Aktualnie na moim Mondeo siedzi Gyeon WetCoat i wystarczy go teraz myc sama woda a brud i tak ladnie splywa. Jak juz jest mocno zabrudzony to leci piana aktywna i tyle. Niestety, mamy zime i syf na aucie pojawia sie bardzo szybko.

basil
14-01-2016, 21:16
Dobrze myją z tyłu ul Swojszyckiej. Długie godziny otwarcia mają. W zimie tam jeżdżę.

Wytaptane z motoroli C180

chemikk
23-01-2016, 23:27
Car Beauty Car Spa ulica: Wagonowa 34. Właścicielem jest mój znajomy. Polecam!

Minku
25-01-2016, 22:36
Dobrze myją z tyłu ul Swojszyckiej. Długie godziny otwarcia mają. W zimie tam jeżdżę.

A jak sie nazywa myjnia? bo na Swojszyckiej jest ich kilka:)