PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Tempomat



emilkotulski
20-12-2015, 21:26
Witam serdecznie!
Mam pytanko odnośnie montażu tempomatu w moim mk3 2005 rok 2.0 benzyna 107 kW. Otóż czy macie jakiegoś poleconego elektromechanika w Krakowie, który zamontowałby tempomat w moim mondeo?
Wiem, że większość części można dostać na allegro (airbag z przyciskami, moduł tempomatu z linką czy czujniki na pedały). Cy ktoś już montował tempomat w swoim fordzie? Jaki jest ewentualny koszt takiej przyjemności? I jak wygląda sprawa odblokowania tempomatu w komputerze i na tablicy ze wskaźnikami? Czy w wersji która obecnie posiadam wystarczy tylko aktywować tempomat czy trzeba coś wymieniać?
Jestem nowym użytkownikiem forum, więc jeśli się powtarzam to z góry przepraszam i proszę o odesłanie mnie do odpowiedniego forum na ten temat.
Dziękuję za ewentualne odpowiedzi. Pzdr.

Mischel
20-12-2015, 21:30
Tu masz bardzo dokładny poradnik http://www.mondeoklubpolska.pl/showthread.php/91136-Monta%C5%BC-tempomatu-do-benzynowych-MK3

emilkotulski
20-12-2015, 23:12
Dziękuję za podesłanie wątku ale ja raczej tego sam nie zrobię bo sie kompletne na tym nie znam stąd moje pytanie czy jest jakiś dobry elektromechanik w Krakowie który by to zrobił. Czekam na odpowiedzi. Pozdrawiam. I czy a Aso się to opłaca robić czy szukać tańszych zakładów.

Mischel
20-12-2015, 23:24
Aso odpuść wyjdzie pewnie kilka tyś...

1olek
21-12-2015, 01:07
ASO Ci kaze pol auta wymienic za 40 tys zl ;) inaczej powiedza ze nie ma takiej mozliwosci ;)

tomzyl
21-12-2015, 08:46
Nie dodadzą kabelków, a wymienia wiązkę, a wiązka kilka tysięcy, a co :hehe:
wylumiane z duala