PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIV] Problem z parowaniem radia bluetooth z telefonem



zmijka121
14-02-2016, 13:52
Witam, od ok pół roku jestem posiadaczem Mondeo mkIV kombi z 2009 roku. Mój problem tkwi w tym, że nie mogę sparawować radia z telefonem. Autko raczej na pewno posiada moduł bluetooth ponieważ ma manetkę do sterowania telefonem z przyciskiem voice. Po włączeniu bluetooth w radiu i telefonie telefon znajduje FORD AUDIO i po próbie połączenia trzeba wprowadzić kod i tu zaczyna się problem: na radiu i w conversie nic się nie wyświetla a w telefon próbowałem już chyba wszystko oraz standard 1234 i 0000 a na telefonie wyświetla się komunikat: NIE MOŻNA POWIĄZAĆ Z FORD AUDIO. NIEPRAWIDŁOWY KOD PIN LUB NIEPRAWIDŁOWE HASŁO. Przekopałem już chyba wszystkie fora i nie znalazłem podobnego problemu! Czy ktoś może pomóc?

PS. dodam jeszcze że próbowałem z różnymi telefonami: Samsung xcower 2, Sony xperia liwe witch wolkmen, Nokię starszego typu oraz nowsze Sony xperia i wszędzie to samo!



Thank you for using our application. Our other applications can be found here : https://play.google.com/store/apps/developer?id=RavzaSoft.