PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Denso nie czyta płyt. Zniekształcony dźwięk z AUX.



expert
22-02-2016, 11:24
Witam :D
Mam problem z radiem mianowicie radio nie odtwarza mi płyt, dwa razy udało się odtworzyć lecz po 10 sekundach znów był problem. poniżej zamieszczę zdjęcie jak to wygląda :)
Wyczytałem na forum o płytce czyszczącej laser ale czy to coś da?
http://imgur.com/a/2VDZA

Druga sprawa to problem z wejściem AUX. Kupiłem standardowy kabel ale gdy podłącze go do telefonu i puszcze muzykę dźwięk jest "zdeformowany" tak jakby był ze studni i bardzo płaski. Druga rzecz to przy wkładaniu końcówki do wejścia AUX w schowku wydaje się być ona luźna w środku.

Nie mam pojęcia czemu się tak dzieje z radiem także bardzo proszę was o pomoc.

Przepraszam jeżeli gdzieś niedawno było, wpisywałem, szukałem ale nie bardzo znalazłem odpowiedź.

A tak z ciekawości czy da się zrobić / kupić i zamontować jakąś przejściówkę by móc odtwarzać z penka? czy lepiej się w to nie pchać i przykładowo kupić jakiś transmiter?

Jeszcze jedno pytanie dotyczy polskiego menu i polskiej mapy w nawigacji. Wyczytałem, że trzeba kupić płytkę chyba z toyoty. Wolałbym samemu nic nie kombinować więc zastanawiam się gdzie mógłbym to zrobić w województwie opolskim. Najlepiej okolice Brzegu.

Proszę na przyszłość w tytule opisywać problem a nie zgłaszać że "jest problem"
Netoper.

expert
25-02-2016, 22:23
Jeśli ktoś mógłby pomóc to zapraszam a jeśli nikt nie pomoże to będę prosił moderatora o zamknięcie tematu :D najwyżej będę musiał się jakoś obejść bez tego i kupić transmiter czy coś :P

ARTi
25-02-2016, 22:32
Może faktycznie laser jest brudny, spróbować chyba nie zaszkodzi ;)

Do do aux sprawdź w jakim stanie masz kabelki tuż przy gnieździe, lubią się łamać. Musisz wyciągnąć schowek do tego.

Płyta z Polską jest ogólnie dostępna, ostatnie wydanie to rok 2009/2010.
Mapy z toyoty działają ale nie ma komend głosowych.

A spolszczenia oficjalnego nie ma, można to zrobić w firmach odpowiednich - koszt kilka stówek ;)

Wysłane Mobilnie

expert
26-02-2016, 20:17
dobra postaram się w takim wypadku kupić tą płytkę. Co do schowka to jeśli się okaże, ze kabelki się poluzowały jak to najlepiej zabezpieczyć żeby w przyszłości takiego błędu nie było? Wybaczcie jestem strasznie zielony w te klocki :D można rzec, że się dopiero uczę :)