PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIV] Błąd P0691 KLIMA NIE WŁĄCZA SIĘ



muzgm
16-03-2016, 18:36
Witam otóż po chłodach moja klima mimo dzisiejszych +8 nie dała się włączyć. W zeszłym roku wystartowała mi przy +7 więc zacząłem się niepokoić. Auto postało na słońcu i mimo +14 na wyświetlaczu klima nie startuje.Pojechałem do gościa od klimy czynnika było355g wię został wymieniony i uzupełniony do 520 pomiary ciśnienia lecz klima martwa. Mądrzejszy o wiedze z forum zasugerowałem kilka pomysłów a to efekty do jakich doszliśmy.Sprężarka na krótko ( mostek w przekażniku ) działa lecz nie chodzi wentylator, podpięty na krótko pod akumulator działa. W kompie błąd P0691 USZKODZENIE W UKŁADZIE WENTYLATORA po wykasowaniu klima startuj na chwilę po czym wyłącza się i wyskakuje ten sam błąd,podczas chwilowej pracy klimy wentylator nie chodzi. Czy kolejnym krokiem powinno być sprawdzeni tego magicznego kabelka i na ile przy tych objawach jest szansa że to jest jego wina.Czy uszkodzony kabelek nie włącza wentylatora tylko od klimy , chodzi mi oto czy np. w korku wentylator będzie działał.

Netoper
16-03-2016, 20:42
P0691
np
http://www.mondeoklubpolska.pl/showthread.php/142895-Niedzia%C5%82aj%C4%85ca-klimatyzacja

muzgm
17-03-2016, 16:27
Usterka usunieta .Tradycyjnie fioletowy kabelek,Powróciła radość z posiadania mondka