PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] Podświetlenie zegarów



knapol
12-12-2006, 14:52
Mam pytanko czy ktoś już montował nakładki typu INDIGLO takie jak na allegro za 139 zł?
Konkretnie chodzi mi o to czy po zdjęciu wskazówek i ponownym ich zamontowaniu będą jakieś przekłamania na prędkośi obrotach temperaturze i poziomie paliwa( miałem wczęsniej golfa i tam są jakieś sprężynki i miałem kłopoty z ustawieniem tego)
No i tak wogóle co sądzicie o takich tarczach :pad:

jedrek_G
12-12-2006, 15:20
Włącz opcję Szukaj i sprawdź posty Waldemarza na ten temat

fuel111
12-12-2006, 16:52
A nakłócili się przy tym :))

knapol
12-12-2006, 18:46
hehe czytałem właśnie :)) niestety tam jest tylko poopisywane białe tarcze a mi chcodziło o te INDIGLO a widziałem już zegary z podświetleniem w innym kolorze tzn. niebieskim i ramka wokoło liczby kilometrów świeciła się na zielono i nie wyglądało to najlepiej :wall:

Andrzejek
12-12-2006, 19:26
Ja widziałęm takie tarcze w BMW....i gadałem z gościem.....mówił że u niego licznik jest elektroniczny.....w sensie że nie na linkę......i on zrobił tak: wziął palcem popchnął wskazówkę aź do momentu kiedy poczuł opór....i zaznaczył to miejsce...........jak zakładał to patrzył czy jak ma opór to jest na kresce......


Ale MDO ma licznik Km na linkę....i to tworzy problem.........hehehehe sam mam te wątpliwości......

Pontiakus
12-12-2006, 20:50
Ja widziałęm takie tarcze w BMW....i gadałem z gościem.....mówił że u niego licznik jest elektroniczny.....w sensie że nie na linkę......i on zrobił tak: wziął palcem popchnął wskazówkę aź do momentu kiedy poczuł opór....i zaznaczył to miejsce...........jak zakładał to patrzył czy jak ma opór to jest na kresce......


Ale MDO ma licznik Km na linkę....i to tworzy problem.........hehehehe sam mam te wątpliwości......
Ja niedawno robiłem podświetlanie zegarów i ściągałem cały licznik.
przy liczniku z tyłu były tylko dwie kostki i nic poza tym.
Więc znaczy to że licznik kilometrów jak i prędkościomierza jest elektroniczny. :metal

radeq
12-12-2006, 20:55
w mkII juz jest eloktroniczny, mkI byly takie i takie, nie wiem w ktorym momencie zmienili
co do tarcz, folia ktora jest do nich uzywana jest kiepskiej jakosci, po jakims czasie swiatlo staje sie blade i pojawiaja sie brzydkie cienie...

Tyberiusz
12-12-2006, 21:38
w mkII juz jest eloktroniczny, mkI byly takie i takie, nie wiem w ktorym momencie zmienili
styczen 1995 juz sa elektroniczne :metal