PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] Wentylator w dieslu



alienides
12-12-2006, 15:55
Przez cale lato mondeo ojca przejezdzilo bez problemu a teraz wentylator wariuje. Nie jest to czesto ale czasami bez powodu sie wlacza. Plyn jest w normie, w srodku wskaznik pokazuje temperature w normie. Potrafi sie wlaczyc na np. na 5s pozniej przerwa 10s i znowu sie wlacza na 5s. Troche to dziwne jak sie popatrzy za okno :)) Podejrzenie padlo na czujnik ale czy mozna jakos zmierzyc czy to wina czujnika czy cos innego? Termostat zmieniony niecaly rok temu(motorcraft).

fuel111
12-12-2006, 16:51
Mnie to na czujnik wygląda, poszukać musisz bo było o tym.

WBmondeo
12-12-2006, 17:57
a mnie to wygląda na słabe masowanie na podłuznicy koło akumulatora,
ja tak miałem nawet czujnik wymieniłem , ale dopiero pomogło porzadne przeczyszczenie mas :banan:

einstain1
12-12-2006, 18:19
Przez cale lato mondeo ojca przejezdzilo bez problemu a teraz wentylator wariuje. Nie jest to czesto ale czasami bez powodu sie wlacza. Plyn jest w normie, w srodku wskaznik pokazuje temperature w normie. Potrafi sie wlaczyc na np. na 5s pozniej przerwa 10s i znowu sie wlacza na 5s. Troche to dziwne jak sie popatrzy za okno :)) Podejrzenie padlo na czujnik ale czy mozna jakos zmierzyc czy to wina czujnika czy cos innego? Termostat zmieniony niecaly rok temu(motorcraft).

Przeczysc styki na czujniku ,moze zasniedziały-umnie to pomogło ,objawy takie same. :)