PDA

Zobacz pełną wersję : Uniden 520 czy .....



mikruss
14-12-2006, 17:30
Nie będzie to pytanie z gatunku: "chcę kupić - proszę o radę"
Obecnie używam radyjka jak w temacie. Ale ostatnio troche poczytałem na temat radyjek z ASC. I tak się zastanawiam czy żeczywiście jest to tak przydatna rzecz. Niektórzy nażekają inni z kolei sobie chwalą. Mam mieszane uczucia. Moje radyjko sprawia się super. Na trasie żadnych problemów a w mieście, to jak w mieście gałkologia jest mocno stosowana. Być może zmienię obecne na inne, ale mocno przywiązałem się do unidena. Czy użytkownicy posiadający radyjka Presidenta z ASC mogli by napisac jak im się użytkuje te radyjka.

Krasnolud

WBmondeo
14-12-2006, 20:29
Ja też miałem taki pomysł gdy poogladałem i posłuchałem Harry II z ASC "na postoju" :satan:
No i właśnie na postoju to ten ASC elegancko chodził i wyciszał ale gdy poleciałem z tym w trase to sie załamałem, tnie, urywa i zeby cokolwiek zrozumieć to trzeba i tak podkrecic SC bo na ASC to niewiele usłyszysz.
Nie wiem czy wszystkie tak mają czy to był jakis felerny egzemplarz.
Dlatego zrezygnowałem i mam nadal niezawodnego U520 :terefere:

14-12-2006, 20:45
Dlatego zrezygnowałem i mam nadal niezawodnego U520 terefere


I ja też mam Unidena 520 XL i do tego antenka SIRO chodzi świetnie - głównie w trasach jeżdzę nic mi nie tnie itd na 10 kilometrów mam elegancki sygnał polecam Unidena

mikruss
14-12-2006, 23:32
Tak jak napisałem mój unidenek sprawuje się super i uważam że jest to dobre radyjko (wg mojej oceny) + antena midland ml145 (już 3 bo dwie mi ukradli :zly:) daje całkiemciekawy zestaw. Moje pytanie jest podyktowane tym że jeżdząc po mieście jest coraj więcej szumów w eterze i czasami ciężko jest wyregulować tak RF aby zakłucenia zamilkły i był tylko dobry odbiór. Rozmawiałem ze znajomym który posiada presidenta johny z asc i on mówi że jest spoko. Niestety nie mam możliwości sprawdzenia tego radia osobiście, dlatego też poruszyłem ten temat na forum.

15-12-2006, 19:32
Z moim unidenem jest dokładnie to samo :banan: w mieście praktycznie rzępoli cały czas... ale w trasie jest miodzio :)