PDA

Zobacz pełną wersję : MK2 z LPG Co sądzicie?



storm1099
09-06-2016, 16:39
Cześć wszystkim, mam nadzieję zostać jutro pełnoprawnym właścicielem tej mk2 http://otomoto.pl/oferta/ford-mondeo-2-0-136-km-gaz-sekwencja-el-szyby-abs-kontrola-trakcji-ID6ypQF7.html#c534bb2538 i prosiłbym jeszcze kogoś o ocenę. Obecny właściciel mówi, że igła tylko jest delikatny nalot rudej na progach ale sami najlepiej wiecie jak to jest z tymi igłami ;)
Podpowiedzcie mi jeszcze o co pytać, czy na coś trzeba w mondeo zwrócić szczególną uwagę, itp.

Z góry dzięki wszystkim za zaangażowanie :girl:

Krzychu32
09-06-2016, 17:15
jest delikatny nalot rudej na progachJak delikatny jest na progach to nie widać, ale wiadać że nadkola mają już spory problem i ktoś ich lepikował, obawiam się że spód też będzie zeżarty przez rudą ...

malintm
09-06-2016, 17:27
Daj sobie spokój za takie pieniądze dostaniesz lepsze mk2. Kierownica nie wygląda na 200k. Plastikowe zderzaki i klamki z alledrogo, progi dziwnie wyglądają raczej nie "lekko", a tylne nadkola to druciarstwo straszne, nie mówiąc o wyklepanym lewym tylnym po ładnym dzwonie pewnie. Na dzień dobry reperaturki progów i nadkoli.

sidney
09-06-2016, 19:06
Nie warto, lewy próg z tyłu wygląda jakby już miał dziurę, a jeśli jest dziura to on już jest do wymiany. Miałem tak w swoim rok młodszym, zrobiła się mała dziura i po jakimś czasie poleciały całkiem progi wymiana koło 1000 PLN zależy gdzie robisz. Przebieg też trochę niski u mnie jest teraz ponad 310 tys. km. Na pierwszy rzut oka progi progi plus nadkola i pewnie jeszcze parę rzeczy do zrobienia przy nim to jakieś 2 tys., plus zakup 3tys. łącznie 5 tys. no i zbliżasz się wtedy już do ceny zakupu MK3.

storm1099
09-06-2016, 22:03
Dzięki za info ;) A on właśnie mówił o tym nadkolu, że wyciągane było. Ciekawy jestem jak to na żywo będzie wyglądać i czy się nie posypie... Pojadę go obejrzeć, bo nie mam daleko, a i ten gaz nie jest zły założony...

Jakub
09-06-2016, 22:51
Gaz - padło na valdemarach (najtańsze wtryski).
Fura - nawet by mi się nie chciało wstać, żeby jechać to obejrzeć, ulepiony z gipsu, szpachli i bitexu.
Szukaj dalej.

ratmed24
10-06-2016, 13:29
Cześć wszystkim, mam nadzieję zostać jutro pełnoprawnym właścicielem tej mk2 http://otomoto.pl/oferta/ford-mondeo-2-0-136-km-gaz-sekwencja-el-szyby-abs-kontrola-trakcji-ID6ypQF7.html#c534bb2538 i prosiłbym jeszcze kogoś o ocenę. Obecny właściciel mówi, że igła tylko jest delikatny nalot rudej na progach ale sami najlepiej wiecie jak to jest z tymi igłami ;)
Podpowiedzcie mi jeszcze o co pytać, czy na coś trzeba w mondeo zwrócić szczególną uwagę, itp.

Z góry dzięki wszystkim za zaangażowanie :girl:
nie wart za tą kasę :) odpuść

miritmo
10-06-2016, 14:55
Cześć wszystkim, mam nadzieję zostać jutro pełnoprawnym właścicielem tej mk2 http://otomoto.pl/oferta/ford-mondeo-2-0-136-km-gaz-sekwencja-el-szyby-abs-kontrola-trakcji-ID6ypQF7.html#c534bb2538 i prosiłbym jeszcze kogoś o ocenę. Obecny właściciel mówi, że igła tylko jest delikatny nalot rudej na progach ale sami najlepiej wiecie jak to jest z tymi igłami ;)
Podpowiedzcie mi jeszcze o co pytać, czy na coś trzeba w mondeo zwrócić szczególną uwagę, itp.

Z góry dzięki wszystkim za zaangażowanie :girl:
nie wart za tą kasę :) odpuść

nie lepiej rower niż takie cudo?

storm1099
10-06-2016, 21:33
Mieliście racje. Jeszcze takiego złoma nie widziałem na oczy :P I dzięki Wam za opinie

A co do roweru to szczerze myślałem, ale zima... Nie! :D

Jakby ktoś miał auto w normalnym stanie na sprzedaż do tych 4-4,3 tys to niech da znać ;)