PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] Komp do gazu AL-700,za ile??



LaBobas
16-12-2006, 11:17
Koledzy wlasnie padl mi komp AL-700,moze uda sie go zreanimowac,ale dla asekuracji moze znacie stronki w necie ,gdzie mozna ceny zobaczyc tego dranstwa.Mozliwe,ze sami kupowaliscie i znacie cene.Czekam na info :bigok:

lyssy
16-12-2006, 11:44
Allegro (http://www.allegro.pl/item148204956_nowy_autronic_al_700_sam_komputer_fr a_vat.html) :) Koszt samego komputera ok. 150 zł.

Dział LPG na Allegro rozwinął się znacznie, sprzedają tam ludzie mający firmy - więc gwarancja, faktura itd.

LaBobas
16-12-2006, 13:12
Allegro (http://www.allegro.pl/item148204956_nowy_autronic_al_700_sam_komputer_fr a_vat.html) :) Koszt samego komputera ok. 150 zł.

Dział LPG na Allegro rozwinął się znacznie, sprzedają tam ludzie mający firmy - więc gwarancja, faktura itd. :bigok: poszlo,dzieki wielkie,mnie powiedzial gazownik 350zl :jezyk1:

insider
20-12-2006, 11:22
uuu... padl, to niedobrze.. ale i gaziarze sobie niezle policzyli... tak jak pisal Marcin.. 150 zl to sensowna cena.. ale wiecej, to juz ktos chce na tym jeszcze kokosy zbic.. :satan:

LaBobas
21-12-2006, 05:36
uuu... padl, to niedobrze.. ale i gaziarze sobie niezle policzyli... tak jak pisal Marcin.. 150 zl to sensowna cena.. ale wiecej, to juz ktos chce na tym jeszcze kokosy zbic.. :satan:Ale podobno te za 150 padaja i nie chca dac regulowac.Moj gazownik tak powiedzial.Mojego kompa tak zrobili,ze dzisiaj w wawie mi padl znowu,a potem jak wracalem nagle odzyl.Poza tym gdzies jest zimny lut bo nie chce sie na benzynke przelaczac.Moj szpec polutowal cos tam,przelecial luty i.....zadzialalo.Nastepnie po paru minutach zdechl na benzynce.Z benzyny na gaz sie przelacza,ale z gazu na Pb ni hu ha.Jutro jade do poprawki :ass: :zly:

insider
21-12-2006, 06:36
hehe... czyli winy nalezy szukac w sterowniku badz samej centralce do przelaczania... mialem to samo, tylko ze z BINGO-S4.. i zawsze to dzialo sie w okolicy 0 st. U mnie objaw byl taki ze podczas jazdy na LPG moglem go przelaczyc na Pb i w tym momencie centralka umierala... kilkukrotna proba przelaczenia na LPG nic nie dawala... i po jakims czasie sama sie zalaczala.. od tak sobie...

p.s. do dzisiaj nie wiem co tej centralce dolegalo... ale mam juz 2 i ma te same objawy... :zly:

LaBobas
23-12-2006, 00:13
hehe... czyli winy nalezy szukac w sterowniku badz samej centralce do przelaczania... mialem to samo, tylko ze z BINGO-S4.. i zawsze to dzialo sie w okolicy 0 st. U mnie objaw byl taki ze podczas jazdy na LPG moglem go przelaczyc na Pb i w tym momencie centralka umierala... kilkukrotna proba przelaczenia na LPG nic nie dawala... i po jakims czasie sama sie zalaczala.. od tak sobie...

p.s. do dzisiaj nie wiem co tej centralce dolegalo... ale mam juz 2 i ma te same objawy... :zly:Widzisz ,ja sie nie pogniewam jak tak bedzie u mnie,ale zeby gaz sie nie wylaczal.Wole zzeby na benzyne sie nie przelaczal niz odwrotnie :wall: