PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIV] Głośniki w drzwiach słabo grają



Pescol
02-08-2016, 16:51
Witam
Mam Mondeo 2014 MkIV . Na serwisie wykryli problem iz nie gra głośnik nr 2 i 4.
Po wnikliwym wsłuchaniu okazuje sie ze jest problem w prawych drzwiach z przodu. Mały głośnik nie działa wcale a większy (na dole drzwi ) gra ale jakość jest bardzo kiepska w porównaniu z lewymi głośnikami. Drzwi prawe rozebrałem wszystkie połączenia są ok. Pomyślałem że może mam problem z umasowieniem głośników . Nie wiem jednak gdzie dalej szukać może ktoś podpowie

Pozdrawiam
Przemek

M@riusz
02-08-2016, 17:45
Podlacz w jego miejsce inny glosnik. Zobacz czy gra tak samo kiepsko. Jezeli nie - padly glosniki. Jezeli gra ok, wtedy szukaj dalej

Mondek00r
02-08-2016, 18:33
Mam to samo w mk2 tylko,ze lewa strona gra odrobinę gorzej czyli mniejszy bass i mniejsze niższe tony, ogolnie do bani. Wymienilem glosniki na przodzie i bez różnicy. Czyli widzę, że w fordach do częsta przypadłość

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

lukasz2525
02-08-2016, 20:18
Może kostka za radiem luźna , źle wpięta ?

Pescol
04-08-2016, 17:08
Podlacz w jego miejsce inny glosnik. Zobacz czy gra tak samo kiepsko. Jezeli nie - padly glosniki. Jezeli gra ok, wtedy szukaj dalej
Po zamianie głośniki na drugiej stronie graja idealnie. Nie mam za bardzo pomysłu gdzie szukac . W dodatku padło dzisiaj domykanie szyby w tych samych prawych drzwiach

M@riusz
05-08-2016, 06:57
Wtyczkę drzwi sprawdź. Jak wyglądają styki. Czy nie są zaśniedziałe