PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIV] Wymiana lamp przednich na soczewki skrętne



Jarecki_84
10-08-2016, 22:43
Koledzy!

Szukam jakiegoś alternatywnego rozwiązania do swojej MK4 bo mam zwykłe lampy. Myślałem nad xenonanmi ale dużo pracy z nimi jest więc wymyśliłem zwykłe soczewki i dobre żarówki. Tylko mam pytanie czy jak kupię soczewkowe skrętne lampy i zamontuje do swojego auta gdzie mam zwykłe lampy ale z regulacja elektryczną to czy funkcja skrętu będzie działać? Czy potrzebuję coś przerabiać bo np. nie będę miał jakiegoś wpięcia w kostce czy czujnika z powodu zwykłych seryjnych lamp? Będę wdzięczny za pomoc i radę :)

Pozdrawiam
Jarecki

Piotrek_77
11-08-2016, 12:17
też nad tym dumałem, nawet już miałem kupować ale zdecydowałem, że dokładam oryginalną navi.. soczewki podobno z relacji użytkowników słabo świecą, xenony w mondeo mk4 też szału nie robią.. ja mam dodatkowo fabryczne spryskiwacze lamp ale nie decyduje się po przemyśleniach na xenon.. trzeba także dokładać oprócz lamp moduł, żeby te lampy skręcały, wiązka też jest potrzebna.. aktywacja w kompie.. to nie jest takie proste jak się wydaje, te samochody już są skomplikowane jeżeli chodzi o elektrykę, nie jest to wyjąć, włożyć i już działa..