PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] mk3 kombi cieknąca woda przez szybę tylnej klapy



Piecia189
22-10-2016, 22:23
jak w tytule, cieknie gdzieś woda przez szybę w klapie, domyślam się że klej gdzieś puścił i w sumie nie do końca wiem co z tym zrobić, czy wyciąć szybę i wkleić ponownie czy może w szparę między klapą a szybą w górnej części nałożyć silikonu ??? może ktoś miał podobny problem i mu zaradził...

Wit1956
23-10-2016, 07:46
Myślę że najlepiej wyciąć i wkleić ponownie ,klejenie silikonem to takie druciarstwo i nie zawsze pomaga.

Piecia189
23-10-2016, 11:22
myślisz że druciarstwo, szpara między klapą a szybą jest dość spora i może dało by radę nałożyć mazidła co by widać nie było, a wycięcie oryginalnie wklejonej szyby wiąże się z ryzykiem jej uszkodzenia, kiedyś w golfie mi poszła szyba to długo się męczyłem żeby powycinać to co zostało...a tak się zastanawiam czy były jakieś wersje z uszczelką bo ta szpara jest spora i pamiętam że w oplu były uszczelki takie wciskane ...czy w fordzie jest podobnie...

Wit1956
23-10-2016, 11:37
Nie, jest wklejona bez niczego,dobry fachowiec od szyb nie powinien jej uszkodzić ,decyzja należy do ciebie.Przy druciarstwie jednak będę się upierał :skromny: