PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] MK III przed lift radio 1 din z wysuwanym ekranem



Prusikk
28-10-2016, 01:03
Witam. Przymierzam się do wymiany 6000CD na inne radio. Z racji tego, że to jest wersja przedliftowa, zastanawiam się nad kupnem radia 1 DIN z wysuwanym ekranem. Do tego będzie podłączony wzmacniacz i zestaw odeparowany u dimension
Stąd moje pytania:
1. Czy ktoś ma doświadczenie z takim typem radia w mondeo i może powiedzieć, czy po wysunięciu ekranu, ekran będzie blokował dostęp do sterowania klimatyzacją?
2. Dla mnie, jedną z głównych przyczyn wyboru takiego radia jest to, że nie będę musiał kupować nawigacji osobno, czy nawigacja będzie się sprawdzała w takiego typu urządzeniu?
3. Czy umiejscowienie radia jest wygodne z czytaniem nawigacji podczas jazdy?
4. Trochę głupie i bardzo teoretyczne pytanie, jak jest z jakością dzwięku radia 1 din z wysuwanym panelem w porównaniu z zwykłym radiem 1 din w tej samej cenie?
5. Tak na przyszłość, jak zabezpieczyć się przed kradzieżą w takim typu radiem? Radia 2 din nie da się zasłonić, natomiast czy w radiu 1 din z wysuwany ekranem jest możliwość wyciągnięcia jakiegoś panelu, czy z zewnątrz takie radio wygląda jak zwykłe radio?
6. Jakie rozwiązanie byście polecali, czy macie jakieś porady?
Do wydania mam 1300zł

Zastanawiam się, czy taniej będzie kupić radio na 1 din + nawigacja osobna, czy stacją multimedialną 1 din z navi

Voyti4
01-11-2016, 16:12
Odkopię temat bo mnie też zainteresował, a jakiejkolwiek odpowiedzi niestety brak. Może ktoś ma lub zna kogoś z takim bajerem, a po prostu przeoczył temat :)

Wytaptane ze starej, rozlatującej się Xperii :)