PDA

Zobacz pełną wersję : MK3 benzyna 2.0 z dobrym wypasem dla kolegi Warszawa



majuDJ
20-11-2016, 12:15
Witam

Co sądzicie o tym egzemplarzu ?
http://allegro.pl/ford-mondeo-mk3-2004-2-0-pb-klima-xenon-skora-sony-i6603644804.html

Czy cena jest ok? Czy ten silnik to jeden z najlepszych benzyniaków w tej budzie czy jest jakiś lepszy pod względem eksploatacji?Czy cena jak na ten egzemplarz jest ok? na co zwrócić uwagę dzisiaj przy oględzinach? Jedziemy z kolega dzisiaj o 16:30 do oświetlonego garażu oglądać bo sprzedjący nie może pokazać wcześniej. Tak czy siak przed zakupem byłby prześwietlony w warsztacie SolidGarage w Warszawie.
Z góry dziękuję za pomoc.

damian1903
20-11-2016, 12:57
troche wczesnie się katalizator rozleciał,jak i dwumasa skoro ma 160tys. i to jeszcze benzyna

Kalik
20-11-2016, 15:30
vin? :skromny:

majuDJ
20-11-2016, 17:15
vin? :skromny:

Chyba nieaktualne bo podobno auto jest zarezerwowany do piątku. Mieliśmy obejrzeć dzisiaj, facet powiedział, że może pokazać auto o 16:30 w garażu. A o 14:00 powiedział, że auto zarezerwowane do piątku.... Nie ma co płakać bo za tą kasę to się kupi Passat B5fl nawet w dobrym wypasie z np 1.8T.

grzesio1912
23-11-2016, 14:56
Szwagier ma paska b5fl 1.8t wiec mam porowmanie. Sam roogladalem sie za paskiem dla siebie, ale nie pililo mnie i znalazlem mondeo jakie chcialem. Swojego mondeo bym nie zamienil, jezdzi podobnie, wyposazenie to jest przepasc, koszty utrzymania rowniez. On dal za swojego 11 do tej pory wsadzil ponad 4 nie liczac gazu. To lozysko, to zawieszenie, to rozrzad itp uzbieralo sie sporo. Ja dalem 16 i nie wlozylem wiecej jak 1 tysiac. Dwa plusy na korzysc paska, kazdy mechanik ogarnie no i na rynku jest masa samochodow. Mondeo w benzynie to bardzo cuezko znalezc.

Co do wskazanego egzemplarza to wyposazony dobrze, ale silnik wymieniany a juz zalany 5w40? Czyli nowy silnik tez moze pije juz olej ze jest inny olej. Wymieniony katalizator i sprzeglo to tam pewnie ponad 300, moze te 160 to na obecnym silniku.

Poza tym wymienil + wyremontowal nowy silnik, zalal olej motula, zmienil sprzeglo i dwumas a pisze ze go mie stac na utrzymanie takiego samochodu...