PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Lampy po tunigu przód



Patrykp
23-01-2017, 18:26
Witam. Potrzebuję doradcy co do tych lamp bo myślę zmienic na takie. Ma ktoś takie? Podeśle ktoś zdjęcie jak to na aucie wygląda i czy wszystko ładnie pasuje do karoserii? :)
6205

ghostu
23-01-2017, 18:28
Odpuść.Marne wykonanie i nie warte ceny.Lepiej ori lampy xennon do mdo niż tą chińszczyznę.

Patrykp
23-01-2017, 18:40
Odpuść.Marne wykonanie i nie warte ceny.Lepiej ori lampy xennon do mdo niż tą chińszczyznę.

Dzięki, właśnie mam oryginał xenon tylko mi chodzi o te ringi w środku;D bo nie ma tutaj w okolicy nikogo kto by założył w lampy :/ a jak jest to mówi że się za to nie chce brać bo dużo roboty a nie wiadomo ile kasy wziąść:/ także muszę cierpieć bez ringow :(

ghostu
23-01-2017, 18:45
A po co Ci te ringi ? Nie rób kiszki.Ori xennony są niemal idealne.Nie psuj auta taką tandetą.Ja mam xenony na soczewkach wpakowane w zwykłe lampy i lepiej to wygląda niż ringi ala BMW.Diagnosta zobaczy (a nie są debilami) i dowodu Ci nie podbije bo była ingerencja w konstrukcję lampy,a co za tym idzie...lampa traci homologacje.

Tak to u mnie wygląda
https://s23.postimg.org/s5m01td2z/CAM00210_Custom.jpg

Patrykp
23-01-2017, 18:51
A po co Ci te ringi ? Nie rób kiszki.Ori xennony są niemal idealne.Nie psuj auta taką tandetą.Ja mam xenony na soczewkach wpakowane w zwykłe lampy i lepiej to wygląda niż ringi ala BMW.Diagnosta zobaczy (a nie są debilami) i dowodu Ci nie podbije bo była ingerencja w konstrukcję lampy,a co za tym idzie...lampa traci homologacje.

Tak to u mnie wygląda
https://s23.postimg.org/s5m01td2z/CAM00210_Custom.jpg

Tak mówisz? :/ No trudno się mówi, ale przecież w Bmkach montują i jakoś jeżdżą:/ ja mam takie same xenony właśnie jak Ty. Mi właśnie o światła dzienne chodzi żeby ale jak mówisz że potem po dowodzie to :/

ghostu
23-01-2017, 18:54
...ja mam takie same xenony właśnie jak Ty...
Jeśli masz oryginalne do Mondeo,to mamy inne.Moje to rzeźba.Lampy ori,ale soczewki od Peugeota 407.Diagnosta się nie połapał.Wyglądają jak ori.Na badanie jadę na zwykłych żarówkach.Xenony wyciągam.

Patrykp
23-01-2017, 19:00
...ja mam takie same xenony właśnie jak Ty...
Jeśli masz oryginalne do Mondeo,to mamy inne.Moje to rzeźba.Lampy ori,ale soczewki od Peugeota 407.Diagnosta się nie połapał.Wyglądają jak ori.Na badanie jadę na zwykłych żarówkach.Xenony wyciągam.

Mi się wydaje że mam takie same jak Ty ale ok ;D

ghostu
23-01-2017, 19:04
Mi się wydaje że mam takie same jak Ty ale ok ;D
Daj foto i lukniemy.A lampy uzbroić w ringi to nie problem dla mnie.Ok.1h roboty,ale lampy muszę mieć u siebie i to jest problem.

Patrykp
24-01-2017, 00:02
Mi się wydaje że mam takie same jak Ty ale ok ;D
Daj foto i lukniemy.A lampy uzbroić w ringi to nie problem dla mnie.Ok.1h roboty,ale lampy muszę mieć u siebie i to jest problem.

no widzisz :/ jutro cykne fotkę i wyślę zdjęcie. A z daleka jesteś?

ghostu
24-01-2017, 11:54
no widzisz :/ jutro cykne fotkę i wyślę zdjęcie. A z daleka jesteś?
Przecież pisze...:zakrecony:

komor93
26-02-2017, 19:11
Ja mam te lampy i chce wymienic na orginaly, kupilem je juz z autem, w nocy przy opadach deszczu nie da rady jechac jedziesz jak bez swiatel.

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

marcn24
28-02-2017, 20:10
Witam. Potrzebuję doradcy co do tych lamp bo myślę zmienic na takie.
Witam. Odradzam, chyba, że jesteś zwolennikiem tuningu ala "wieś tańczy i śpiewa".



Odpuść

A po co Ci te ringi ? Nie rób kiszki.(...).Nie psuj auta taką tandetą

lampy uzbroić w ringi to nie problem dla mnie.Ok.1h roboty,ale lampy muszę mieć u siebie
http://images.cryhavok.org/d/13825-2/Wat.jpg