PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Podgrzewane Fotele nie cała żaden ani tył ani przód St220 2006r



didotom
13-03-2017, 13:42
Pogrzebałem trochę na forum, ale nie znalazłem rozwiązania, moze ktoś mi pomoże,

Mam w moim st220 wersja podgrzewania przednich siedzień i tylna kanapa,

niestety nie działa nic,


Sprawdziłem napięcie po włączeniu na max ogrzewania fotela kierowcy, to napięcie na przewodach
biało zielony i czarny (odpowiadających za grzanie maty)
wygląda tak, że przy wyłączonym jest ok 9,5V a jak włączam na maxa to mam ok 8,5V, a maty nie grzeją

nie chce mi się wierzyć, aby wszystkie maty były uszkodzone,
ale na forum też wyczytałem, że jest jakiś jeden wspólny moduł, niestety nie mogę go namierzyć,


co może być przyczyną?

Sprawdziłem przy sprawnych matach w innym aucie napięcie skacze do pond 12V u mnie w niesprawnym ogrzewaniu siedzien skacze do 9,5V max

(poniżej sprawne siedzisko i ty napięcie prawidłowe do 12V)

film z sprawnymi matami z innego st220 jak porównywałem na max ogrzewanie mat, u mnie max 9,5V

https://youtu.be/vuWVOJcGUEA
6830

SteelRat
21-03-2017, 12:44
Zajrzyj na wrocławskiego spota we czwartek (info w temacie spotowym), porównasz z którymś z aut, jeśli akurat będzie takie, w którym się da, u mnie jakby nie grzeją fotele, ale niby "delikatnie" tak, nie wiem, nie miałem jak dokładnie zdiagnozować ;)

krismk3
28-03-2017, 14:36
ja bym sprawdził, czy przekaźnik nie jest walnięty albo czy jest prawidłowe połaczenie z masą.