PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Jak sprawdzić kable sygnałowe



CockS
16-03-2017, 11:23
Witam
Zacznę od tego że mam to radio FORD CD 6000 dokładnie takie http://www.radio-cod...6000cd-wide.jpg
z tego co się orientowałem czytając i oglądając zdjęcia nie ma ono wyjścia na kable RCA. A w bagażniku takie kable się znajdują - jakieś no name. Z ciekawości wyciągnąłem radio i zobaczyłem że była jakaś przeróbka robiona i owe kable idą gdzieś pod obudowę więc jak wydedukowałem ktoś już wlutował je do radia, kabel remote też jest podłączony pod antenowy z radia. Z ciekawości chciałem sprawdzić czy te kable działają i właśnie nie wiem jak, znajomy pożyczył mi swój wzmacniacz i głośnik, kabel + poprowadziłem na krótko z akumulatora nie układając go w aucie, - standardowo do masy w aucie. Ale wzmak nie grał, dioda zasilania się świeciła ale nie było dźwięku - wzmak + głośnior bankowo sprawne. I właśnie gryzie mnie to jak sprawdzić czy dane kable dają sygnał do wzmacniacza? Jakimś miernikiem?



Pozdro

Jendrekmak
20-03-2017, 11:07
A w bagażniku takie kable się znajdują - jakieś no name więc trzeba je prześledzić bo może nie są nigdzie podłączone. wyjścia RCA nie ma ale może był sygnał "kradziony" modułem "high level-rca" z kabli głośnikowych a przy sprzedaży moduł został wyjęty a kable rca zostały