PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIV] Stacja multimedialna EONON GA6162F do Mondeo MK4 z Convers



toooommmmi2
20-03-2017, 19:55
Witam serdecznie

Mam pytanko odnosnie konkretnie tego modelu radia co w tytule (pelny opis w linku) http://www.eonon.co.uk/Ford-Focus/Mondeo/S-max-Android-5.1.1-Lollipop-Quad-Core-7%E2%80%B3-Multimedia-Car-DVD-GPS-with-Mutual-Control-EasyConnection/GA6162F.html

Mam kilka pytan do osob ktore maja badz mialy takie konkretnie radyjko w MK4 z Conversem+
1. Czy bedzie pelne sterowanie tego radia z kierownicy
2. Czy wszystkie bedzie tak dzialalo z Conversem jak fabryczny Blaupunkt FX (radio, usb, aux, navi, telefon)
3. Czy majac fabryczna antene GPS bedzie mozliwosc podpiecia jej do tego radia bez przerobek czy niestety trzeba bedzie zastosowac to z zestawu.

Bede wdzieczny za ewentualne porady co i jak. Jesli to radio nie bedzie kompatybilne z Conversem to czy jest jakas mozliwosc sparowania tego (co trzeba by dokupic itp)

jarek33
21-03-2017, 03:27
Właśnie jestem po wyminie na takowe (trochę tańsze znalazłem)
ale nie mam Conwersa
i
add1 tak super działa
Add2 NIE a dlaczego bo nie ma gdzie podpiąć kabelków ze starego radia w nowym radiu (zaznaczonych na czerwono) nie ma takich wejść
6906

add3 ta z zestawu nawet super zbiera mam schowana w konsoli i na razie działa

Może są jakieś przejściówki sam zaraz będę szukał i naciskał sprzedawcę o to

jarek33
24-03-2017, 13:45
Dobra trochę pomodziłem w ustawieniach i zaczęło wyświetlać informacje na liczniku
To co na zdjęciu to są gniazda antenowe
aby oryginalna antena zadziała cza se kupić przejściówkę adapter antenowy 2x fakra - din lub 1x fakra - din

ale jest jeszcze jeden problem przestało działać sterowanie głosowe :placz: nie mogę sobie ustawić głosowo klimatyzacji
ale za to super działa sterowanie (wybieranie) głosowe w radiu :hehe:

RafalWawa
30-03-2017, 10:59
Też zastanawiam się nad tym modelem. Mam wersję MK4 z convers+ i zastanawia mnie jak to będzie współpracowało z pozostałymi klamotami w aucie ( i nie tylko)

toooommmmi, masz już jakies info w tej sprawie?
jarek33 - czy na tym ustrojstwie można zainstalować np yanosika, czy google maps? A jeśli tak - w jaki sposób korzystasz z netu w trasie ( połączenie wifi z telefonem , buetooth teethering, czy może używasz tego dongla 3g o którym mowa w sekcji o mapach na stronie
https://eonon.en.alibaba.com/product/60538237257-803516639/Eonon_GA6162F_for_Ford_Mondeo_S_max_Android_5_1_1_ Quad_Core_7inch_Multimedia_Car_DVD_GPS_with_Mutual _Control_EasyConnected.html?spm=a2700.8304367.0.0. msMfuL

Ja mam radio sony, nalezy spodziewać się jakichś problemów z podłaczeniem / końcówkami?

jarek33
30-03-2017, 11:57
Można mieć to i to yanosik google maps
Do testów mam zainstalowane Auto Mapa na antka tak samo jak na fonie navitech pierwszy raz mam coś takiego testuje nawet nawet
w standardzie mam iGo
Wifi z telefonu pod domem w z domowego
Na dniach mam przetestować blukonekta

Wszystko podłączysz plug & play tylko
aby oryginalna antena zadziała cza se kupić przejściówkę adapter antenowy 2x fakra - din lub 1x fakra - din w zależności ile masz anten w samochodzie

RafalWawa
30-03-2017, 14:28
Dzięki za info.
Co zdecydowalo że akurat ten model ( jeśli można wiedzieć)? Porównywałeś to z innymi modelami, ew miałeś / znajomi mieli pozytwne doświadczenia?
Pytam bo przyglądałem się tez urządeniom ACS-8903MS ( i podobnym) ale róznica w cenie jest poważna.. i ciekaw jestem czy ta róznica wcenie ma też odzwierciedlenie w jakości / funkcjonalności

jarek33
30-03-2017, 16:33
obsługiwał przyciski na kierownicy nie wszystkie to mają (can bus dekoder)

wersja antka
jaki procek
ile ramu
kupowałem w Polsce z 24m gwarancją i blisko swojej okolicy w razie reklamacji

a z wodotrysków po co mi zmiana kolorów podświetlania
wspomagacz sensorów parkowania jak mam kamerę cofania
pilot do sterowania nie mam
chyba wszystko

RafalWawa
30-03-2017, 20:28
te wodotryski z tego co widze to bardziej w Eonon GA6165F niż w ACS ;) ale "papierowo-technologicznie" faktycznie eonon wygląda lepiej..
Gdzie ty to dostałeś w PL z 2letnią gwarancją? Bo jedyne co widze to sklep eonon w UK, albo aukcje na ebayu .. ew jeśli namiar niepubliczny to można napriva ;)

jarek33
30-03-2017, 20:48
blisko Ciebie wawa
http://allegro.pl/radio-nawigacja-gps-ford-mondeo-galaxy-s-max-focus-i6316145409.html

http://allegro.pl/ford-focus-mondeo-radio-nawigacja-gps-tel-android-i6749176001.html?snapshot=MjAxNy0wMy0xN1QwOTo0MDox My4zMzRaO2J1eWVyOzRjMTcwNzZkNzIyZmVkNGFiNzUxZWY0MT AwYmZkODA5YmJjNzM0NjA2Y2NjYjUwZTkzN2ZjMzlmZDM4Y2Iw ZDc%3D

RafalWawa
31-03-2017, 09:02
Noo ci pierwsi to wołają 2200... jakby nie patrzył "trochę" więcej niż 350 euro (chyba że cana obejmuje instalację ) :D. A tak jak patrze po zdjęciach i opisach to chyba własnie eonona sprzedają. Ci drudzy mają już normlaną cenę..

Dzieki za namiar, podjadę pewnie do tych pierwszych o sobie dokładnie obejrzę ten sprzęt.

jarek33
31-03-2017, 10:24
Można zapleść w rozsądniejszej cenie
w łódzi tez maja i chyba zawiercie

Pantas
25-01-2019, 16:18
Dobra trochę pomodziłem w ustawieniach i zaczęło wyświetlać informacje na liczniku
To co na zdjęciu to są gniazda antenowe
aby oryginalna antena zadziała cza se kupić przejściówkę adapter antenowy 2x fakra - din lub 1x fakra - din

ale jest jeszcze jeden problem przestało działać sterowanie głosowe :placz: nie mogę sobie ustawić głosowo klimatyzacji
ale za to super działa sterowanie (wybieranie) głosowe w radiu :hehe:

Przepraszam, że odgrzebuje stary temat, ale pamiętasz może Jarku co przestawiłeś w radiu że Convers zaczął Ci cokolwiek wyświetlać?

jarek33
25-01-2019, 20:42
Jak pisałem ja nie posiadam C+
Tylko wyświetlacz ten większy
Z tego co ogarniałem kilka takowych to żadne nie wspominaje z C+
Pozmieniałem ustawienia u mnie było skoda
Zmieniłem na ford fusion
I wyświetla nr stacji linę i coś z dvd