PDA

Zobacz pełną wersję : [MkV] Brak dzwięku podczas rozmowy przez zestaw głośnomówiący



Macias MK5
19-04-2017, 21:28
Koledzy mam nietypowy problem. Wczoraj z niewiadomych dla mnie przyczyn nie mogę korzystać z zest. głośnomówiącego. Sync łączy sie z telefonem tzn. mogę odpalić np. Spotify wszystko jest ok. Widzi też sparowany telefon, książkę z nr itp. Problem pojawia sie w momencie kiedy np ktoś dzwoni, słyszę dzwięk z tel ale już nie przez głośniki, jak obiorę to nic nie słyszę jak i nic nie słyszy dzwoniący. Podobnie jak chce wykonać telefon, wszystko sie wycisza, na ekranie widzę, że wychodzi rozmowa lecz nic nie słychać!!!!! Wcześniej nie miałem z tym problemu, nie wiem czym może być to spowodowane. Czy ktoś może zna jakiegoś dobrego magika-elektryka w Warszawie, który zna się na temacie?

Jakub
20-04-2017, 09:23
Ustawienia telefonu - dźwięk przez bluetooth -> max.

Macias MK5
20-04-2017, 10:28
Kolego dzięki za info :) ale to oczywista oczywistość. Tak jak napisałem gra normalnie Spotify itp. Problem pojawił się nagle i nie wiem czym może być spowodowany. Przejrzałem wszystkie opcje w samochodzie jak i w telefonie...i nic. Szukam jakiegoś magika od fordów tzw. sowa mądra głowa.

jarek33
20-04-2017, 17:11
a spróbuj sparować inny telefon i zobacz czy na nim jest tak samo

Macias MK5
24-04-2017, 10:28
Próbowałem wszystkich znanych mi możliwości w tym również sparowanie innego telefonu. Efekt ten sam. Ale za to znalazłem inne rozwiąznie. tzn. schemat jest następujacy w momencie kiedy chcę zadzwonić muszę wcisnąć przycisk włączający radio tzw. power wtedy wszystko sie wycisza i mogę dzwonić i odbierać. Po zakończonej rozmowie muszę ponownie wcisnąćpower aby powrócić np. do radia itp. WTF? Czy to może być bezpiecznik? Jakieś zwarcie? Nie mam pojęcia.