PDA

Zobacz pełną wersję : Ford Mondeo 2.0 T Titanium MPS6 rok 2013



piechopn
06-05-2017, 12:31
Panowie,
Po kilku latach przerwy chcę wrócić do Mondeo.
Szukam tylko benzyny z Polski z udokumentowaną historią i przebiegiem do 100 tyś km w cenie ok 70 tyś zł
U poniższego sprzedawcy powinno się dać takie auto wybrać.
Proszę o Waszą opinię nt poniższego egzemplarza i sugestie na co warto zwrócić jeszcze uwagę

http://www.master1.pl/oferta/34654/ford/mondeo-2-0-t-titanium-mps6

VIN WF0GXXGBBGDD89193
Data pierwszej rejestracji 12.12.2013

pozdr piechopn

Jarek2016
06-05-2017, 23:47
W ubiegłym roku szukałem tam coś dla siebie w stylu Insignia lub Mondeo MK4 polifcie ale nie były idealne natomiast treść ogłoszeń trochę dyplomatyczna.
Z tego co pamiętam to sprzedają auta poleasingowe z raportami DEKRY, które dość szczegółowo przedstawiają stan faktyczny auta (fotografie i opis przez rzeczoznawcę) ale nie zawsze przyznają się do tego, że mają te raporty jak nie zapytasz... Gdy wysyłasz emaila to z prośbą o przesłanie raportu DEKRY do tego auta i będziesz wiedział wszystko natomiast jak nie mają to ...

---------- Post added at 23:47 ---------- Previous post was at 23:42 ----------

aha po przejrzeniu raportu DEKRY można by w ciemno kupić lub nie kupić danego auta...zauważyłem też, że dobre szybko schodzą...

czeslaw555
07-05-2017, 03:52
czy tak w ciemno można kupić to bym nie powiedział bo w zależności jaki człowiek robił raport może być faktyczny opis stanu auta albo nie

krzysiekjx1
07-05-2017, 09:35
czy tak w ciemno można kupić to bym nie powiedział bo w zależności jaki człowiek robił raport może być faktyczny opis stanu auta albo nie

też potwierdzam że raport dekry wcale nie jest taki rzetelny jak się mogłoby wydawać - osobiście go zamawiałem na potrzeby lizigu i kilka widocznych uszkodzeń nie zostało w nim ujęte - także jest to tylko ogólnikowy opis z pomiarem grubości powłoki lakierniczej