PDA

Zobacz pełną wersję : 1.8 TD - czy to zapowietrzenie czy brak paliwa?



BoSko
19-01-2007, 11:52
Witam,
Kiedys mój Mondi odpalał za pierwszym razem bez problemu a po ostatnim przeglądzie muszę go odpalać na dwa razy z tym że jesli nie stoi długo to odpala za pierwszym razem czy to brak paliwa? a może zapowietrza sie? :pc:

driwer
19-01-2007, 11:58
Cos mi się wydaje że masz podobny problem co większość użytkowników tych autek. m.in ja.U mnie - jak juz tu pisałem - łapał powietrze na podgrzewaczu paliwa.Druga opcja to na pompce ręcznej może łapać.Poczytaj temat "Małe pytanie o zapowietrzanie" powinieneś znaleźć odpowiedź na nurtujące cie pytanie.pozdrawiam.

Exodos
19-01-2007, 17:06
To ja jestem w tej mniejszości :) :) :) A mam oryginalne szybkozłaczki, podgrzewacz i nie łapie powietrza :metal :metal

driwer
19-01-2007, 18:01
To tylko pozazdrościć i pogratulować.Też tak miałem do niedawna.Szybkozłączki wywaliłem przy okazji "omijania" podgrzewacza, żeby wyeliminować ewentualne przyczyny zapowietrzania.Może ci się pogorszyć jak będą większe mrozy, czego nie życzę.Pozdrawiam.

BB
19-01-2007, 21:52
a ja podgrzewacz wy... :ass: szybkozączki też wy... :ass: i wszystko gra i buczy :)) :beer: :metal