PDA

Zobacz pełną wersję : Okazyjne kupno MKIII - czy warto?



juzefek7
08-08-2017, 16:46
Witam,
kolega sprzedaje za 5000zł MKIII sedan 2.0 TDCI 130km 230kkm przebiegu 2003r. Moje pytanie brzmi czy warto się za te pieniądze pakować w taki sprzęt. Co do silnika który ma takie negatywne opinie to zostały w nim zrobione następujące rzeczy: turbina, alternator i dwa wtryski zregenerowane, wymieniona pompa wtryskowa, wymieniona rura turbo. Co do zawieszenia to jest w dobrym stanie, nic nie stuka.
Wiem na bank że dwa kolejne wtryski wymagają już regeneracji (jaki to może być koszt?), a dwumasa nie była ruszana (nic nie szarpie, nie trzesie). Wersja wyposażenia dość bogata: skóry, klimatronic, podgrzewane przednie fotele, tempomat. Drodzy forumowicze powiedzcie mi jak żyć, gdyż potrzebuję dość pojemnego samochodu a cena tego nawet patrząc na przypuszczalne naprawy jest zachęcająca.

Waka
09-08-2017, 03:48
Jeśli na prawdę to wszystko było dobrze zrobione, a pompa była wstawiona jakas dobra to jak najbardziej. Gorzej jak wymieniona znaczy wstawiona używana z jakiegos innego mondeo,bo kto wie? Może też zaraz padnie. Silniki złą opinie chyba własnie tylko z tego zgarniają,że wadliwe pompy są,które niszcza wtryski itp itd. Dopytaj o tą pompę czy regenerowana była i gdzie. Szczegóły będą przydatne.