PDA

Zobacz pełną wersję : Kupię Mk4



adeksa
20-08-2017, 00:30
Czy ktoś może polecić uczciwego dostawcę sprowadzonych Mondeo Mk4, które są z pewnego źródła, nie mają kręconych liczników i są bezwypadkowe i serwisowane? Może ktoś trafił na taki ideał i chciałby się podzielić wiedzą?
Najlepiej z woj. kujawsko - pomorskiego, może Bydgoszcz?
Z góry dziękuję za wszelkie sugestie.

Wysłane z mojego WAS-LX1A przy użyciu Tapatalka

szakalq
20-08-2017, 08:29
Mogę Ci polecić osobę zajmującą się pomocą przy zakupie samochodu, sam korzystałem i jestem zadowolony - tyle, że z Trójmiasta. Wszelkie informacje znajdziesz tu: http://sprowadzanieaut-czeslaw555.blogspot.com/p/auta-tutaj-umieszczane-pochodza-z_85.html?m=1

Musisz też liczyć się z tym, że cena za taki samochód będzie wyższa niż w komisie czy u innego handlarza. Prawda jest taka, że z samochodami sprowadzonymi i wystawionymi na OtoMoto czy Olx zawsze jest coś nie tak, to przebieg, to papiery lewe, stąd też ceny niższe takich aut niż np. w DE. Musisz popatrzeć ile taki samochód kosztuje np. w DE doliczyć koszty sprowadzenia rejestracji i wtedy szukać samochód w takiej cenie, wszystkie tańsze to z jakimś wałkiem.

adeksa
20-08-2017, 10:58
Dziękuję za tego linka, wygląda to całkiem ciekawie. Zawsze podchodzę do różnych handlarzy z ograniczonym zaufaniem ale ten opis jest całkiem wiarygodny.
Prawdę mówiąc wolę wydać parę groszy więcej za auto pewniejsze (bo zupełnie pewne pewnie nigdy nie będzie) niż kupić taniej takie, do którego sporo trzeba będzie dołożyć u mechanika. Pozdrawiam

Wysłane z mojego WAS-LX1A przy użyciu Tapatalka

czeslaw555
20-08-2017, 20:16
jedno sprostowanie, nie jestem handlarzem :). Może kiedyś to przemyślę