PDA

Zobacz pełn± wersję : [MkIII] jak wyj±ć tyln± półkę za zagłówkami tylnej kanapy sedan



sokoleokoo2
20-09-2017, 16:33
Witam, brzęczy mi owa półka albo ona albo co¶ miedzy blachę a półeczkę wpadło.Próbuje j± wytargać ale jest mocowanie pasów a dokładnie prowadnice i nie idzie się do tego dostać, kto¶ demontował/wymieniał pomóżcie.Chodzi o t± półkę z tyłu pod tyln± szyba co to każdy tam kładzie ubrania albo np parasol - muszę j± jako¶ wytargać wpada w mega rezonans.

¬le napisałem przeszkadza mocowanie oparć nie da w żaden sposób się do nich dostać a przecież jako¶ musieli to wsadzić

sokoleokoo2
30-09-2017, 21:27
Trzeba zdj±ć tylne boczki + od dołu podważyć te plastiki przy zamkach tylnego oparcie z wyczuciem bo połamiecie niestety ja jeden wyłamałem a info nie było (od góry połamiecie od dołu extra sam wyjdzie) na szrocie 10 pln ;) szkoda że ja byłem 1szy.

Aha niestety jeden boczek plastyk też złamałem ale tylko 2 mocwania poskładałem do kupy dam znać czy dalej rezonuje ;)

Aha warto pod boczki dać tekturę ponieważ pod boczkami macie nadkola i troszeczkę jest ciszej ;)

zibi321
03-10-2017, 16:12
Dobre info . My¶lałem o wymianie półki plus jakie¶ wygłuszenie. Zauważyłem że przy pełnym bagażniku jest jako¶ ciszej w aucie.