PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Radio z androidem



Smolar
28-09-2017, 18:31
Witam, przymierzam się do zakupu radia z androidem, aktualnie mam zwykłego sonego zakupionego 8lat temu i większość puszczam na nim przez BT z telefonu np. YT, chciałbym się dowiedzieć czy taki zakup się opłaca i czy mogę stracić dużo na jakości? no i czy nie będę miał problemu z zamontowaniem? mam przed liftowego mondziaka

http://allegro.pl/radio-samochodowe-2-din-android-6-gps-wifi-kamera-i6914802154.html

Jendrekmak
29-09-2017, 00:38
czy mogę stracić dużo na jakości? to zależy od jakości podzespołów toru audio a te ciężko ocenić z opisu aukcji. jednak znając rynek chińskich produktów ciężko będzie trafić na cokolwiek dobrego dla wymagającego słuchacza

jarek33
29-09-2017, 07:16
czy mogę stracić dużo na jakości? to zależy od jakości podzespołów toru audio a te ciężko ocenić z opisu aukcji. jednak znając rynek chińskich produktów ciężko będzie trafić na cokolwiek dobrego dla wymagającego słuchacza

takie radia nie nadają się dla audiofila
no może po modyfikacjach
całej reszty jakość dźwięku będzie lepsza
i jest loteria przy zakupie jedni chwalą (np ja bo nie jestem audiofilem) a inni strasznie negują tego typu radia

---------- Post added at 07:16 ---------- Previous post was at 07:14 ----------

a i ilość ramu 1GB :panna:

to dziś już strasznie za mało zwłaszcza przy robociku 6,0

sadine
30-09-2017, 12:22
z jakością może być różnie, jeśli nie jesteś czuły na słabszą jakość dźwięku to nawet nie zauważysz (podejrzewam).
Martwi mnie to samo co przedmówcę - czyli 1gb ram... Nie mam pojęcia jak ten sprzęt uciągnie antka. O ilę się nie mylę to sam system "zje" około 0,5gb ram, a aplikacje? nakładka itp? Osobiście miałbym obawy co do płynności działania tego sprzętu.

Faray97
02-10-2017, 13:36
A ja polecam Radio Pioneer Fh-x720 BT, radio mam od 3 miesięcy w aucie, jakośc dzwięku zarówno z usb jak i z bt oraz zestaw głosniomówiący REWELACJA ;) Bije na głowe inne radia ;) Porządne radio z navi itd mozna kupić za +1000 zl ;) Mam Mondeo z 2001 roku :P8420

JustynM
05-10-2017, 18:10
Koledzy szukam radia android do mk4 2008 coś polecicie? Może jakieś sugestie?

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

jarek33
06-10-2017, 12:32
antek mini 5,0
ram mini 2GB
pamięć mini 16Gb
ekran mini 1024x600
złącze canbus
sterownie z kierownicy
możliwość podpięcia kamery cofana
to są minimalne wymogi do poprawnego działania
ja nie podpowiem które dobre a które złe (nie mam zamiaru potem wysłuchiwać)
najlepiej szukaj w swojej okolicy podłączysz na miejscu i sprawdzisz jak działa
woj mazowieckie
https://allegro.pl/listing?string=Ford%20radio%20nawigacja&order=m&bmatch=ss-base-relevance-floki-5-nga-hcp-aut-1-3-1003&state=7

to są tylko propozycje