PDA

Zobacz pełną wersję : Czy ktoś oglądał tego Mondziaka?



Zuraw
24-01-2007, 16:11
Witam....troszke sie przykurzyło moje konto ;]


Mam pytnie czy ktoś widział/oglądał to mondeo?
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2115584

Niska cena...nawet powiedziłbym ze dośc podejrzanie nieska. Właściciel twierdzi ze ma dwa auta i to mu niepotrzbne, co ma byc powodem sprzedazy.

Co o tym myslicie?

zbigniew
24-01-2007, 16:15
on nie ma el. szyb, ani el. lusterek, już sam opis jest niezgodny, nie wiadomo co jeszcze, za tą cenę nic dobrego z tego rocznika się nie kupi

barylkaq
24-01-2007, 16:39
kolor paskudny, jakis wyblakły

Tyberiusz
24-01-2007, 17:13
Kolor nawet ciekawy, cena rzeczywiscie podejrzanie niska, i niezgodnosc opisu z wyposazeniem. Jednak moze rzeczywiscie jest tak jak wlasciciel twierdzi. Przed zakupem takiego trzeba go bardzo dobrze sprawdzic :metal

najemnik
24-01-2007, 17:46
lusterka i szyby manualne
ale za to sa przelaczniki do podgrzewania siedzen

no i lusterko lewe calkiem wybite

co do koloru to kwestia gustu (w tym wypadku chyba wzgledy ekonomiczne moga przesadzac), wkoncu na kolorze sie nie jezdzi

a cena tak niska wiec moze motor ruina

zobacz go z kims kto na "chlodno" bedzie ogladal, nie ma nic gorszego jak sie napalic :satan:

reksio
24-01-2007, 18:57
Jak na moje to ruina nikt niesprzeda auta w dobrym stanie za taką cene niewiem czy 95r w dobrym stanie diesla kupisz a diesel jak zacznie sie sypac to na mechanika niezarobisz ocześciach niewspomne

Zuraw
24-01-2007, 19:25
zobacz go z kims kto na "chlodno" bedzie ogladal, nie ma nic gorszego jak sie napalic

Szukam auta już 4 miesaice i wierz mi...mam tego chłodu pod dostatkiem:)

Tak tez wlasnie myslalem, ale musialem spytac, aby poznac Wasz eopinie.

Dzieki serdeczne

komandir
24-01-2007, 20:58
Powiem tyle że to podejrzana sprawa że tak tanio sprzedaje bo nawet jeślibym miał auto drugie to nie zniżał bym ceny żeby sprzedać jeśli wiem że mam dobre a tu poprostu coś pada i się pozbywa.Opis też niezgodny ze stanem aktualnym. :metal

Zuraw
25-01-2007, 00:39
A co powiecie na temat tego okazu?
http://www.allegro.pl/item158447717_mondeo_ghia_zarejestrowany_sprzedam_ lub_.html

Wyglada atrakcyjnie i jest tez niezle spasiony...tylko czy cena nie jest z kolei odstraszajca?
Ile wg Was powinienm z niej zbic?

leslaw
25-01-2007, 01:44
lakier sie swieci,jakby go wczoraj malowali,
kiedys na giełdzie przykleiłem się do takiego okazu,bo lakier nie zdązył wyschnąć.
cena zbyt duża moim zdaniem